Już dziś świąteczne przeboje w wykonaniu Agi Zaryan w Koszalinie. Zostały ostatnie bilety!

ez
Już dziś zmysłowy głos Pierwszej Damy Polskiego Jazzu, przeniesie nas w atmosferę pełną świątecznej aury i bożonarodzeniowego uniesienia podczas koncertu „Christmas Songs”. W Filharmonii Koszalińskiej wystąpi Aga Zaryan w towarzystwie European Jazz Quartet. Zostały ostatnie bilety!

Podczas występu w Koszalinie artystka zaprezentuje nastrojowy program z jazzowymi interpretacjami utworów o tematyce świątecznej.
Usłyszymy ponadczasowe melodie oraz niezapomniane kolędy w wykonaniu jednego z najbardziej charyzmatycznych głosów jazzu. Aga swoim śpiewem już od pierwszych dźwięków przenosi nas w atmosferę pełną świątecznej aury i radosnego uniesienia.

Nie zabraknie między innymi radosnego „Santa Claus Is Coming To Town” i „Jingle Bells”, które będą się uzupełniać z pełnym zadumy „Some Day at Christmas” czy nastrojowym „The Christmas Song”. Obok artystki na scenie wystąpi czterech wyjątkowych muzyków z European Jazz Quartet.

Koncert to jazzowy majstersztyk. Subtelne i przemyślane aranżacje orkiestrowe oraz wytrawna gra zespołu przypominają dokonania najwybitniejszych twórców gatunku zza oceanu, a słuchacz powoli zapomina, czy to Nowy Jork, Nowy Orlean, czy Koszalin. Zapowiada się więc wieczór pełen uśmiechu, wzruszeń i najcieplejszych, świątecznych emocji. Nie może Was zabraknąć!

Ostatnie bilety do kupienia w kasie biletowej Filharmonii (ul. Piastowska 2, tel. 94 342 62 20)

Start koncertu 17 grudnia 2019 r. w Filharmonii Koszalińskiej o godzinie 19:00.

Gdzie na tanie wakacje w 2021 roku?

Wideo