Kacper Kozłowski z Koszalina z debiutem w reprezentacji Polski!

Dawid Jaśkiewicz
Kacper Kozłowski (z piłką).
Kacper Kozłowski (z piłką). Andrzej Szkocki
W niedzielnym meczu eliminacji Mistrzostw Świata, reprezentacja Polski pokonała w Warszawie Andorę 3:0. W drugiej połowie na boisku pojawił się 17-letni Kacper Kozłowski. Dla młodego zawodnika pochodzącego z Koszalina był to debiut w pierwszej reprezentacji naszego kraju.

17-letni pomocnik pojawił się na murawie 73. minucie spotkania, zastępując na placu gry Piotra Zielińskiego. Utalentowany zawodnik dobrze wszedł w mecz, rozpoczynając akcję dającą naszej drużynie trzeciego gola. W 88. minucie po podaniu Kamila Grosickiego do siatki trafił Karol Świderski. Wcześniej dwie bramki strzelił Robert Lewandowski i biało-czerwoni pokonali Andorę 3:0.

Kacper Kozłowski od kilkunastu miesięcy jest wymieniany w gronie największych piłkarskich talentów w naszym kraju i znajduje się pod obserwacją największych europejskich klubów. Wychowanek Bałtyku Koszalin trafił w 2016 roku do Akademii Pogoni Szczecin.

Reprezentacja Polski wygrała z Andorą 3:0 w eliminacjach mistrzostw świata, choć nie forsowała przy tym tempa. Jak spisali się wybrańcy Paulo Sousy? Zobacz nasze oceny Biało-Czerwonych (w skali od jednego do sześciu).Uruchom i przeglądaj galerię klikając ikonę "NASTĘPNE >", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu

Oceny Polaków po meczu z Andorą. Lewandowski i Jóźwiak zrobi...

Warto dodać, że tym samym Kacper Kozłowski stał się drugim najmłodszym debiutantem w historii naszego futbolu! Podczas pierwszego występu w seniorskiej reprezentacji Polski młodszy był jedynie Włodzimierz Lubański!

Utalentowany pomocnik z Koszalina zadebiutował w meczu z Andorą mając 17 lat i 163 dni. Włodzimierz Lubański zagrał po raz pierwszy w kadrze mając 16 lat i 188 dni.

Już w środę reprezentacja Polski zagra na Wembley z Anglią.