Kasa Stefczyka: usługi bankowe i ubezpieczenia w przyjaznej atmosferze

Materiał promocyjny Kasa Stefczyka
Wśród usługodawców, którzy biorą udział w tegorocznej edycji plebiscytu na Najlepszy Sklep i Usługę Lata, znalazły się dwa koszalińskie punkty Kasy Stefczyka: przy ulicy Zwycięstwa 12 (tuż obok dworca PKS) oraz Zwycięstwa 90.

W Kasie Stefczyka Klienci znajdą pełen wachlarz produktów i usług: rachunki płatnicze, lokaty, pożyczki, a nawet ubezpieczenia komunikacyjne, na życie czy podróżne. – Jednak tym, co nas wyróżnia, jest indywidualne podejście do naszych Klientów i przyjazna atmosfera, którą staramy się dla nich stworzyć – opowiada Lidia Mikołajczyk, pełnomocnik Kasy Stefczyka.

Kasa Stefczyka stale pracuje nad nowymi, atrakcyjnymi propozycjami. Jedną z ofert, dedykowanych m.in. osobom planującym wakacje (choć oczywiście środki wydać można na dowolny cel), jest Pożyczka na Nowe. To wsparcie w kwocie do 7 tysięcy złotych, które spłacić można w wygodnych ratach wynoszących 99 zł miesięcznie. Dodatkowym atutem jest możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, na przykład po wypłacie.

Dla tych, którzy letnie miesiące lub urlop planują wykorzystać na przykład na remont domu, Kasa ma również ciekawą propozycję – Pożyczkę Hipoteczną. Czym się różni ta oferta od popularnych pożyczek gotówkowych? Przede wszystkim za Pożyczką Hipoteczną przemawiają jej atrakcyjne parametry. Możliwe jest otrzymanie wyższej kwoty niż w przypadku zwykłej pożyczki gotówkowej, a spłata zobowiązania może zostać rozłożona na dogodny okres, nawet do 25 lat. Dodatkowo istnieje możliwość uzyskania obniżek oprocentowania Pożyczki Hipotecznej, m.in. za regularny wpływ wynagrodzenia na rachunek płatniczy prowadzony w Kasie Stefczyka.– Zapraszamy do naszych placówek, gdzie pracownicy przedstawią zainteresowanym szczegóły i wyliczenia tego rozwiązania – radzi nasza rozmówczyni.

Kasa Stefczyka posiada także bogatą ofertę depozytową dopasowaną do potrzeb swoich Klientów. Pośród różnych form oszczędzania warto zwrócić szczególną uwagę na Rachunek Oszczędnościowy Moja Skarbonka. Jak to działa? Zakładając rachunek, należy wybrać jeden z trzech sposobów jego zasilania przy okazji wykonywania transakcji płatniczych: końcówka kwoty transakcji zaokrąglona w górę, stała wartość procentowa od każdej transakcji lub stała kwota od każdej transakcji. Co do zasady te drobne kwoty trafiają do „skarbonki”. Członkowie Kasy mogą także skorzystać z możliwości zasilania drobnymi kwotami rachunku płatniczego drugiej osoby, np. dziecka lub wnuczka.

W koszalińskich placówkach Kasy Stefczyka można też skorzystać z oferty ubezpieczeń komunikacyjnych wiodących firm, m.in. LINK4 czy PZU – Jedną z naszych ambicji jest zapewnienie naszym Klientom kompleksowych usług – komentuje Lidia Mikołajczyk i zachęca do wizyty w punkcie przy ulicy Zwycięstwa 12 lub Zwycięstwa 90. – Chętnie pomożemy, doradzimy. Serdecznie zapraszam!

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Przykład reprezentatywny z dnia 1.10.2020 r. dla Pożyczki na Nowe: Całkowita kwota kredytu wynosi 7007,00 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 693 zł) wynosi 7,2%. Łączny koszt prowadzenia rachunku IKS w (całym) okresie kredytowania wynosi 1749 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 14,65%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 97,74 zł oraz ostatnia, 107. rata: 97,46 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 12 206,90 zł, w tym odsetki: 2757,90 zł.

Maksymalna kwota Pożyczki Hipotecznej wynosi 50-70% wartości rynkowej nieruchomości mieszkalnej, która jest zabezpieczeniem pożyczki. RRSO oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Występuje ryzyko zmiany stopy procentowej - oprocentowanie oparte o WIBOR 6M - zmiana stopy może nastąpić raz na 6 miesięcy. Umowa o Pożyczkę Hipoteczną wymaga zabezpieczenia hipoteką wierzytelności wynikającej z tej umowy. Do uzyskania Pożyczki Hipotecznej niezbędne jest zawarcie umowy ubezpieczenie nieruchomości od ognia oraz innych zdarzeń losowych wraz z cesją wierzytelności na kredytodawcę.

Stałe oprocentowanie promocyjne Rachunku Oszczędnościowego Moja Skarbonka w wysokości 2,50% w skali roku obowiązuje przez okres 6 miesięcy od założenia rachunku do kwoty 3000 zł. Na kwotę powyżej 3000 zł we wskazanym okresie oraz całość środków na rachunku po upływie 6 miesięcy obowiązuje oprocentowanie zmienne w wysokości 0,11% w skali roku.
Przyjdź do Placówki Pośrednika Kredytowego umocowanego do dokonywania czynności faktycznych lub prawnych w imieniu i na rzecz SKOK Stefczyka związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umów o kredycie konsumenckim oraz do czynności niezbędnych do wykonywania zawartych umów. Pośrednik Kredytowy Stefczyk Finanse spółka akcyjna z siedzibą w Gdyni (dawniej: Stefczyk Finanse – Towarzystwo Zarządzające SKOK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.), przy ul. Legionów 126-128. KRS w SR Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII WG KRS 903136, kapitał zakładowy: 229.869.553,55 zł (wpłacony w całości), NIP 586-227-79-20, REGON 221712086.

Dodaj ogłoszenie