Kick-boxing: Mistrzostwa Polski juniorów: zawodnicy KSW Szczecinek i Spartakusa Świdwin z medalami

Magda Fudali
Magda Fudali archiwum
Najlepsi juniorzy z kraju walczyli w Bielsku-Białej o medale Mistrzostw Polski w kick-boxingu (formuła light-contact).

Dwa medale z tej imprezy przywieźli zawodnicy Klubu Sportów Walki ze Szczecinka, a jeden KSW Spartakus Świdwin.

W kategorii do 57 kg wicemistrzem Polski został Dominik Wójcik ze Szczecinka. Natomiast w kategorii do 51 kg brązowy medal wywalczył Oskar Przymuszała. Trenerem medalistów jest Krzysztof Pajewski.

W rywalizacji juniorek do 70 kg do finału dotarła Magda Fudali ze Spartakusa. Ostatecznie podopieczna trenera Ryszarda Pawłowskiego została wicemistrzynią kraju.

Natomiast w Kurzętniku odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski seniorów light-contact. W kategorii do 91 kg pierwsze miejsce zdobył Łukasz Pawłowski z KSW, który jest wicemistrzem kraju w taekwondo GTF. W kategorii do 69 kg trzeci był Paweł Mikołajczak. Obaj zakwalifikowali się do finałów, które odbędą się w dn. 22-23 bm. w Elblągu.