KKS 1925 Kalisz - Gwardia Koszalin 1:0 [ZDJĘCIA]

red
Piłkarze Gwardii Koszalin ulegli na wyjeździe KKS 1925 Kalisz 0:1.W pierwszych minutach spotkania koszaliński zespół stworzył sobie dwie doskonałe okazje do objęcia prowadzenia. Najpierw w kierunku dalszego słupka bramki gospodarzy strzelał Krzysztof Bułka, lecz futbolówka o centymetry minęła światło bramki. Po chwili po kolejnej szybkiej akcji przed szansą stanął Aleksander Karbowiak, jednak udanie interweniował golkiper miejscowych.Gospodarze odpowiedzieli groźnym strzałem w wykonaniu Huberta Antkowiaka.W drugiej połowie obrazy gry nie uległ znaczącej zmianie. Gwardziści konsekwentnie realizował założenia taktyczne, na niewiele pozwalając gospodarzom w ofensywie. Również i w tej odsłonie gracze z Koszalina stworzyli sobie znakomitą okazję do strzelenia gola, lecz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, groźny strzał głową Daniela Wojciechowskiego z trudem zatrzymał Adam Wasiluk.W 84. minucie koszaliński zespól nie ustrzegł się błędu, a po "centrostrzale" z lewej strony boiska bramkę dającą gospodarzom zwycięstwo zdobył Marcin Radzewicz.Zobacz także Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 2:2 Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze Gwardii Koszalin ulegli na wyjeździe KKS 1925 Kalisz 0:1.