Klasa okręgowa: Iskra Białogard - Darzbór Szczecinek 3:2 (0:1) (zdjęcia)

Huśtawkę nastrojów przeżyli kibice Iskry Białogard podczas meczu ze spadkowiczem z IV ligi.
Koszalinska klasa okregowa: Iskra Bialogard - Darzbór Szczecinek 3:2

Iskra Białogard - Darzbór Szczecinek 3:2

Gospodarze przegrywali już 0:2 i nic nie wskazywało na to, że mogą zdobyć w tym meczu jakiekolwiek punkty. Trzy gole dla Iskry w ciągu niespełna 10 minut drugiej połowy diametralnie odmieniły przebieg meczu.

Szczególnie efektowny był trzeci gol, na wagę zwycięstwa. Marcin Kosmala zdobył go przewrotką.

Iskra Białogard - Darzbór Szczecinek 3:2 (0:1)
0:1 Czeszczewik (28.), 0:2 Kusiak (49.), 1:2 M. Lewandowski (65.), 2:2 Wysocki (69.), 3:2 Kosmala (74.).

Iskra: Bogatko - Zalewski, Żołnierek, Nowak, Janus, Drozdowski, Łaniucha, Przybysz, M. Lewandowski, Jarzębski, Kosmala
Darzbór: Czwar - Banasiński (82. Brodowicz), Kusiak, Bernatek, Jurjewicz, Góra (78. Paczek), Gherke (85. Muga), Czeszczewik, M. Kaszczyc, Rubaszniak, Szydlak.