Piotr Adamczyk i Angie Cepeda, odtwórcy głównych ról w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii 2", pojawili się na planie filmowym na szczecińskiej Łasztowni.

Zobacz galerię

Piotr Adamczyk ubrany na czarno z ogoloną głową spaceruje po nabrzeżu z Angie Cepedą. Potem wsiadają na jacht i odpływają.

Tak wyglądał plan filmowy na Łasztowni. Ekipa przeniosła się tam po nakręceniu zdjęć w Porcie Gryfia.

Piotr Adamczyk w nowej produkcji Vegi gra gangstera i wygląda wygląda jak gangster - ogolona głowa, gęsta czarna broda i tatuaż na skroni. Dotychczas aktor grywał raczej role pozytywnych postaci, amantów w komediach romantycznych, wrażliwców jak Chopin czy wreszcie papieża Jana Pawła II. Tym razem całkowicie zmienia swoje emploi i prezentuje się całkiem nieźle.

Na planie filmowym partneruje mu mu Angie Cepeda, aktorka południowoamerykańskiej produkcji "Luz Maria", w której grała główną bohaterkę. A to dlatego, że film będzie kręcony również w Ameryce Południowej.

Akcja filmu będzie się rozgrywać na trzech kontynentach i w pięciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Kolumbii i Maroko. W produkcji poruszony zostanie temat handlu narkotykami, zbrodni na zlecenie i globalnego terroryzmu.

Materiał zrealizowany dzięki Film Services Szczecin.

Czytaj także: Patryk Vega kręci "Kobiety mafii 2" w Szczecinie. Helikopter, antyterroryści... [WIDEO, ZDJĘCIA]

Zobacz również: Helikopter lata nad Szczecinem. Dlaczego? Wyjaśniamy [WIDEO, ZDJĘCIA]

Stwórz obsadę do filmu Patryka Vegi, a my powiemy ci, za co jesteś najbardziej lubiany! PSYCHOZABAWA

Czytaj więcej: Patryk Vega kręci w Szczecinie "Kobiety Mafii 2"

Czytaj również: Szczeciński raper Sobota w ostrych scenach nowego filmu Patryka Vegi

Zobacz także: Premiera "Kleru" w Szczecinie: mocno poruszył widzów