MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kobiety o tych imionach są najgorszymi żonami. Mogą być zaborcze, wredne, niestałe i zazdrosne. Sprawdź listę imion! 18.05.2024

MR
Oto lista imion najgorszych żon pod słońcem. Czy imię może wpływać na to, jakimi jesteśmy ludźmi, jakie cechy charakteru posiadamy? Sprawdź na kolejnych slajdach listę kobiet, które będą najgorszymi żonami.
Oto lista imion najgorszych żon pod słońcem. Czy imię może wpływać na to, jakimi jesteśmy ludźmi, jakie cechy charakteru posiadamy? Sprawdź na kolejnych slajdach listę kobiet, które będą najgorszymi żonami. Pixabay
Sprawdź listę imion kobiet, które nie będą dobrymi żonami. One mogą posiadać cechy, które utrudniają pełnienie roli żony. Jakie to cechy charakteru? Mogą to być zazdrość, zaborczość, lenistwo oraz niechęć do macierzyństwa. Oczywiście do naszej listy należy podejść z przymrużeniem oka. Przeglądając jednak tę listę, możecie sprawdzić, cechy przypisywane imionom czasem pokrywają się ze znanymi przez Was osobami.

Jakie cechy może posiadać kobieta, która nie będzie dobrym materiałem na żonę? To zapewne w dużej mierze zależy od samego (przyszłego) męża i od tego, jakie cechy charakteru w kobiecie ceni, a jakie go od niej odpychają. Można jednak powiedzieć, że nadmierna, niepoparta niczym zazdrość, szczególnie wyrażana publicznie może nie być dobrze widziana. Także kobieta, która jest bałaganiarą, nie potrafi zachować w swoim otoczeniu porządku także może nie być dobrą kandydatką na żonę.

Co jeszcze? Na to już możecie odpowiedzieć sobie sami przeglądając naszą listę imion, którą stworzyliśmy na podstawie konkretnych cech przypisywanych kobietom o tych imionach. Przeglądajcie ją z przymrużeniem oka, ale kto wie, może jest w tym ziarnko prawdy.

Sprawdź także:

A czy w dzisiejszych czasach ciągle wierzymy, że imiona posiadają magiczną moc i mogą wpływać na charakter człowieka? Wiele osób, słysząc takie twierdzenia, zastanawia się nad nimi i raczej podchodzi do tego z dystansem. Przypomnijmy jednak, że w przeszłości - i to wcale jeszcze nie tak odległej - wierzono, że wybór imienia dla dziecka może determinować jego przyszłość, nadając mu cechy, które pomogą mu odnieść sukcesy i osiągnąć szczęście.

Czy więc na podstawie imienia można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że dana kobieta będzie posiadać cechy, które spowodują, że będzie złą kandydatką na żonę, że z nią mężczyzna nie będzie szczęśliwy?

Zobacz listę kobiet, które mogą być najgorszymi żonami.

Zobacz także:

od 7 lat
Wideo

Temat aborcji wraca do Sejmu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera