Kolejne medale darłowianek we Włoszech

Medalistki MME w wyścigu drużynowym na 4 km: Daria Pikulik (z lewej) i Monika Graczewska z trenerem Marcinem Adamowem.
Medalistki MME w wyścigu drużynowym na 4 km: Daria Pikulik (z lewej) i Monika Graczewska z trenerem Marcinem Adamowem. Archiwum/FB Klubu Kolarskiego BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Ekipa Klubu Kolarskiego BCM Nowatex Ziemia Darłowska nie zwalnia tempa. Podczas Młodzieżowych mistrzostw Europy w kolarstwie torowym zawodniczki z naszego regionu zdobyły kolejne medale.

We włoskim Montichiari brązowy medal w sprincie drużynowym w kategorii do 23 lat wywalczyła Katarzyna Kirschenstein, wraz ze swoimi koleżankami z kadry, Urszulą Łoś i Julitą Jagodzińską. Również krążek brązowego koloru przypadł kobiecej drużynie w wyścigu na 4 km w kat do 23 lat. Daria Pikulik i Monika Graczewska z darłowskiego klubu wraz z koleżankami z reprezentacji Justyną Kaczkowska i Łucją Pietrzak uzyskały świetny czas 4.28.

Przypomnijmy, że dzień wcześniej medale zdobyły D. Pikulik (srebro w wyścigu indywidualnym na dochodzenie), Wiktoria Pikulik (brąz w wyścigu scratch juniorek). MME potrwają do 17 lipca i można spodziewać się kolejnych znakomitych rezultatów z udziałem polskiej kadry.