Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Koszalin 40 lat temu. Niektóre z tych miejsc trudno rozpoznać! [ZDJĘCIA]

OPRAC.:
Mariusz Rodziewicz
Mariusz Rodziewicz
Jak wyglądał Koszalin w latach 80-tych? Możecie to sprawdzić na archiwalnych zdjęciach koszalińskiego fotografa Krzysztofa Sokołowa. Znajdziecie tu nie tylko fotografie przedstawiające ulice miasta, ale także relacje z imprez i uroczystości, a także ze szkół i zakładów pracy. Zobaczcie drugą część wyjątkowej galerii!
Jak wyglądał Koszalin w latach 80-tych? Możecie to sprawdzić na archiwalnych zdjęciach koszalińskiego fotografa Krzysztofa Sokołowa. Znajdziecie tu nie tylko fotografie przedstawiające ulice miasta, ale także relacje z imprez i uroczystości, a także ze szkół i zakładów pracy. Zobaczcie drugą część wyjątkowej galerii! Krzysztof Sokołów
Jak wyglądał Koszalin w latach 80-tych? Możecie to sprawdzić na archiwalnych zdjęciach koszalińskiego fotografa Krzysztofa Sokołowa.

Znajdziecie tu nie tylko fotografie przedstawiające ulice miasta, ale także relacje z imprez i uroczystości, a także ze szkół i zakładów pracy.

Zobaczcie koniecznie!

Krzysztof Sokołów to fotograf z Koszalina, który ze swoim aparatem przez dziesiątki lat zjeździł cały region. W swoich archiwach ma tysiące zdjęć. Na naszym portalu mogliście obejrzeć już wiele jego fotogalerii.

Kilkaset z nich znalazło się w albumie "Fotograf mówi zdjęciami. Krzysztof Sokołów", który okazał się pod koniec października 2022 roku. Został wydany dzięki staraniom Archiwum Państwowego w Koszalinie.

Do dziś Krzysztof Sokołów przekazał koszalińskiemu Archiwum Państwowemu kilkanaście tysięcy zdjęć. Nie tylko samego Koszalina, ale także regionu – okolicznych wsi, miasteczek i miast.

- Ten album to swego rodzaju podsumowanie mojej pracy, bo pewnie to już ostatnie takie moje indywidualne wydawnictwo – przyznał Krzysztof Sokołów. – A rozmowa, do której namówił mnie Piotr Pawłowski, to też swego rodzaju spowiedź. Cieszę się, że ten album mógł się ukazać, za co dziękuję Archiwum.

Album to nie tylko zdjęcia koszalińskiego fotografa, ale także wywiad rzeka, którą w Krzysztofem Sokołowem przeprowadził dziennikarz Piotr Pawłowski.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Przedstawiamy zdjęcia naszego fotoreportera Radosława Brzostka z 1999 roku. Jak wyglądało życie w Koszalinie 25 lat temu? Zobaczcie unikatową fotogalerię!

Koszalin na zdjęciach sprzed 25 lat. Nie uwierzycie, jak się zmienił!

Archiwalne zdjęcia z Koszalina z początku lat 2000. Zobaczcie, jak bawili się mieszkańcy na festiwalu tańca disco polo.Zobacz także: Koszalin: Zaproszenie na bicie rekordu Polski w tańcu

Imprezy w Koszalinie na początku lat 2000. Sprawdź jak bawil...

Praktyki uczniów na budowie.Naciśnij strzałkę w prawo lub kliknij na strzałkę przy zdjęciu, żeby zobaczyć kolejne archiwalne ujęcia z Koszalina >>>>

Tak wyglądał Koszalin 60 lat temu! Wyjątkowe zdjęcia z tamtego okresu

od 7 lat
Wideo

Dziennik Bałtycki. Pod Chojnicami wykopano samolot z II wojny

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera