Koszalinianie zaskoczyli, kołobrzeżanie rozczarowali: AZS Koszalin - Trefl Sopot 83:81, Kotwica Kołobrzeg - PBG Basket Poznań 82:84

Redakcja
AZS Koszalin i Kotwica Kołobrzeg rozegrały na własnych boiskach mecze 12. kolejki rewanżowej. Oba zespoły mocno zaskoczyły swoich kibiców w końcówce spotkań. Niestety jedynie akademicy pozytywnie.

W obu spotkaniach przełom przyszedł pod koniec meczów. AZS przez większość meczu przegrywał i dopiero pod koniec III kwarty uzyskał jednopunktowe prowadzenie, by w IV kwarcie je stracić i znowu odzyskać. Ostatecznie koszalińscy koszykarze pokonali sopocką drużynę 83:81

redblog.gk24.pl/sport: AZS Koszalin - Trefl Sopot (zobacz zapis meczu kwarta po kwarcie)

W Kołobrzegu stało się coś nieprawdopodobnego. 3 minuty przed końcem meczu Kotwica straciła 16 punktowe prowadzenie, a nerwowa sytuacja sprawiła, że kolejne rzuty "Czarodziei z wydm" nie wpadały do kosza. Mecz zakończył się porażką kołobrzeżan. Kotwica przegrała z Basketem Poznań dwoma punktami 82:84.

redblog.gk24.pl/sport:Kotwica Kołobrzeg - PBG Basket Poznań (zobacz zapis meczu kwarta po kwarcie)