Koszalińska Klasa Okręgowa. Zryw Kretomino - Olimp Gościno 2:0 [zdjęcia]

Olimp Gościno (białe koszulki) uległ Zrywowi Kretomino 0:2.
Olimp Gościno (białe koszulki) uległ Zrywowi Kretomino 0:2. Dawid Jaśkiewicz
Zryw Kretomino pokonał na swoim boisku walczącego o awans do czwartej ligi, Olimpa Gościno 2:0. W pierwszych minutach spotkania goście próbowali narzucić swój styl gry, a w kierunku bramki strzeżonej przez Mateusza Kalkowskiego groźnie strzelał Adrian Wawrzak. Gospodarze uporządkowali z czasem swoją grę. Dominika Mikołajczaka uderzeniami z dalszej odległości próbowali zaskoczyć Tomasz Feliński i Kacper Sitarek. W odpowiedzi na mocny strzał z okolic narożnika pola karnego zdecydował się Marek Zaniewicz. Już pięć minut po przerwie w obrębie "szesnastki" przyjezdnych doszło do olbrzymiego zamieszania, po którym jeden z defensorów Olimpa odbił piłkę ręką. Arbiter bez wahania wskazał na jedenasty metr, a okazji nie zmarnował Marcin Olechnowicz. Goście ruszyli do odrabiania strat, lecz ich ataki były zbyt chaotyczne, by stworzyć poważne zagrożenie pod bramką gospodarzy. Najlepszą okazję zmarnował młody Kacper Kita. Sześć minut przed końcowym gwizdkiem po szybkiej akcji rezultat spotkania ustalił Adrian Szatkowski. Zryw Kretomino - Olimp Gościno 2:0 (0:0) Bramki: Marcin Olechnowicz (50.), Adrian Szatkowski (84.).