Koszalińska liga zakladowa

(wok)
Cztery gole dla Wodnika zdobył piłkarz Gwardii Koszalin Roman Grodzicki.
Niespodzianką koszalińskiej zakładówki była wysoka (6:1) wygrana ZHP nad Uromedem. Trzy bramki zdobył Wiliński. Zacięty mecz stoczył mistrz Koszalina, Wodnik z Kartelem. Wygrał Wodnik 8:6.

W innym meczu Careco/Galeco uległo Kartelowi 1:4. Do przerwy prowadzili zawodnicy Careco ale świetna gra po przerwie Kartelu dała im pewna wygraną. Wyniki: ZHP - Uromed 6:1 (3:0). Bramki dla ZHP : Wiatrowicz, Wiliński - 3 , Kujawski i Gronowski; dla Uromedu: Maliszewski.

Wodnik - Kartel 8:6 (0:2). Bramki dla Wodnika: Piszko - 2, Marczak - 2 i Grodzicki - 4; dla Kartelu: Cikacz, Gorgol - 2, Kosiarski, Leśny - 2. Weld Tech Rokosowo - Uromed 7:1 (4:1). Bramki dla Rokosowa: Jasiński - 5, Kilar i Lisztwan; dla Uromedu: Musyt. ZHP - Espersen 2:1 (0:0). Bramki dla ZHP Gronowski - 2; dla Espersena Chudyba. Kartel - ZHP 1:1 (0:0). Bramki: Kartel - Gorgol, ZHP- Wiliński. ZBR Kowalski - MAKRO 2:1 (1:1). Bramki ZBR: Tarunt, Białoskórski; Makro: Wąsik. Tomala Mobile - MAKRO 7:2 (2:1). Bramki dla Tomala: Ziatyk - 3, Kryczka - 2, Borowski - 2; dla MAKRO: Ber - 2. Top Orange - Stanfex 2:3 (2:1).

Bramki dla Orange: Pawlak - 2; dla Stanfexu: Lewandowski, Jarzebski i Korszański. Rokosowo - Careco/Galeco 1:5 (1:1). Bramki strzlili: dla Rokosowa: Jasiński; dla Careco: Żurek - 4 i Chmielewski. Espersen - MAKRO 14:4 (7:2). Bramki: dla Espersena:M. Chudyba - 4, Ł. Chudyba - 4, Siniarski - 4, Stańczak i Jagodziński; dla MAKRO : Ber - 2 i Lubiński - 2. Kartel - Careco/Galeco 4:1 (0:1). Bramki Kartel: Gorgol - 2, Ładowski i Cikacz; dla Careco: Wesołowski Wodnik - Tomala Mobile 4:4 (2:0). Bramki dla Wodnika: Ogrodowczyk - 2, Sęk i Grodzicki; dla Tomala: Langner i Borusiński - 3.