Koszykówka: PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg 94:70

Fatalny w wykonaniu Kotwicy początek meczu ustawił przebieg spotkania w Zgorzelcu. Kołobrzeżanie zmuszeni byli przez cały mecz gonić gospodarzy. Nie udało się.

Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia Turowa 7:0. W 7. minucie było 22:7. Od końcówki pierwszej kwarty Kotwica zaczęła odrabiać straty. W 19. minucie przegrywała tylko 42:44, ale ostatnie 5 pkt w tej części meczu zdobył Justine Gray.

W trzeciej kwarcie kołobrzeżanie dwukrotnie dochodzili jeszcze na różnicę 2 pkt. W 24. min było tylko 54:52 dla Turowa. Od tego momentu gospodarze zdobyli 13 punktów z rzędu i już do końca meczu panowali na parkiecie.

PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg 94:70 (26:15, 23:27, 21:14, 24:14)

PGE Turów Zgorzelec: Justin Gray 16, Michael Wright 15, Michał Chyliński 13, Chris Johnson 12, Adam Wójcik 12, Konrad Wysocki 10, Brandon Wallace 4, Bartosz Bochno 4, Krzysztof Roszyk 4, Aleksnader Rindin 2, Jarryd Loyd 2, Nejc Glavas 0.

Kotwica Kołobrzeg: Piotr Stelmach 14, Darrell Harris 13, Bartosz Diduszko 9, Omni Smith 7, Łukasz Wichniarz 5, Adam Harrington 5, Brian Freeman 5, Dawid Bręk 5, Brandon Brown 4, Szymon Rduch 3