Koszykówka: Turniej przedsezonowy w Kołobrzegu (II dzień)

archiwum
AZS Koszalin wciąż niepokonany w przedsezonowych sparingach.

W drugim dniu kołobrzeskiego turnieju, AZS zmierzył się ze Spójnią Stargard i w I połowie pozwolił się zdominować rywalom. Przegrywał 25:41. Po zmianie stron wyglądało to już lepiej, ale przed IV kwartą Spójnia nadal wyraźnie prowadziła (57:45). Ostatnie 10. min to prawdziwy nokaut w wykonaniu AZS, który rozbił rywala 23:4, zapewniając sobie wygraną różnicą 7 pkt.

Spójnia Stargard - AZS Koszalin 61:68 (16:15, 25:10, 16:20, 4:23)
AZS: Papić 21, Radulović 17, Surmacz 12, Brandon 8, Kucharek 5, Tejić 5, Czujkowski 0, Jakóbczyk 0, Ratajczak 0, Zywert 0.

W kończącym turniej meczu, Czarni Słupsk wygrali z Energą Kotwicą Kołobrzeg 83:75.

Energa Kotwica Kołobrzeg - Czarni Słupsk 75:83 (23:22, 16:26, 15:22, 21:13)
Kotwica: Zalewski 21, Wrona 16, Ryżek 12, Przyborowski 8, Janiak 7, Stanios 6, Lasota 4, Bodych 1, Grujić 0.