Kotwica 50 Kołobrzeg - KUKS Dubois Koszalin 80:57 [zdjęcia]

Debiut w II lidze lepiej udał się gospodarzom. Kotwica 50 wysoko pokonała KUKS, dominując szczególnie w pierwszych 20. minutach.
MUKS Kotwica 50 Kołobrzeg - KUKS Koszalin 80:57

Na drugą połowę gospodarze wyszli przy prowadzeniu 34:13, a sam Grzegorz Arabas miał na koncie więcej punktów (15) niż cały zespół z Koszalina.

Podopieczni trenera Józefa Janiela do przerwy trafili tylko 6 z 34 rzutów (17,6 proc.), w tym żadnej z 8. prób z dystansu. Kiepsko też zastawiali tablice, przegrywając do przerwy zbiórkę 23:37 (w tym 11 zb. Kotwicy w ataku). Po zmianie stron gra się wyrównała, ale goście nie byli w stanie odrobić poniesionych strat.

Kotwica 50 Kołobrzeg - KUKS Dubois Koszalin 80 :57 (14:7, 20:6, 23:17, 23:27)

Kotwica: Arabas 26 (3x3, 4 zb., 5 prze.), Djurić 17 (2x3, 14 zb.), Lasota 12 (1x3, 18 zb.), Neumann 6 (7 zb., 9 as.), Żołnierczuk 2 - Małetko 5 (1x3), Mleczko 4 (1x3), Rduch 4 (4 zb.), Wizert 4 (4 zb.), Bytomski 0, Goiński 0, Urban 0.

KUKS: Dudek 6 (6 zb., 5 as., 5 str.), Szewczyk 6 (9 zb.), Śpica 6 (2x3), Gawroński 4 (6 zb.), Czubak 2 - Gibaszek 12 (3x3), Obrębski 7 (4 zb.), Wudarski 7 (1x3), Frydrysiak 4, Kropisz 3 (1x3).