Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 2:1 [wideo]

Po dwóch porażkach, piłkarze drugoligowej Kotwicy pokonali w Kołobrzegu Błękitnych Stargard 2:1 (0:1).

Spotkanie rozegrano w ramach 18. kolejki, pierwszej z rundy rewanżowej. Przypomnijmy, że w 1. rundzie Kotwica przegrała w Stargardzie 0:2.

Rewanż w Kołobrzegu rozpoczął się od gola zdobytego już w 65 sekundzie spotkania przez Bartosza Flisa. Wynik 1:0 dla gości utrzymał się aż do 77. minuty, gdy bramkarza gości pokonał efektownym strzałem Mateusz Świechowski. Wygraną Kotwicy przypieczętował 8 minut później kapitan zespołu, Jakub Poznański.

Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 2:1 (0:1)
0:1 Flis (2.), 1:1 Świechowski (77.), 2:1 Poznański (85.).

żółte kartki: Sochań, Kacprzycki, Bejuk, Świechowski - Kazimierowicz, Wojtasiak.

Kotwica: Małecki - Cichy, Poznański, Szutenberg, Soczyński (27. Rydzak), Berg, Sochań (59. Kugiel), Żołądź, Bejuk, Kacprzycki, Szubert (59. Świechowski).

Błękitni: Ufnal - Siwek, Liśkiewicz, Pustelnik, Gutowski, Więcek, Bednarski, Kazimierowicz, Flis (74. Wojtasiak), Wiśniewski (89. Gajda), Magnuski (65. Zdunek).