Kotwica Kołobrzeg - Gryf Słupsk 1:0 [zdjęcia]

Michał Świderski
Lider II ligi zachodniej okazał się przeszkodą nie do pokonania dla Gryfa Słupsk. Kotwica Kołobrzeg wygrała z Gryfem 1:0.

Mecz z pewnością nie porwał kibiców, których w Kołobrzegu było ok. 500. Gra toczyła się głównie w środku pola, akcje ofensywne jednych i drugich były rwane i nieskładne. Po kilkunastu minutach zarysowała się nieznaczna przewaga kołobrzeżan, którą na bramkę zamienili w 26. minucie.

Piłka zagrana ładnie za plecy obrońców Gryfa, Pytlak przejmuje i z 12 metrów sam na sam z bramkarzem bez trudu trafia do bramki Gryfa.

Słupszczanie poderwali się nieco pod koniec pierwszej połowy. Dobra sytuację mieli w 38. minucie. Biegański po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dostał piłkę i technicznie strzelił w okienko, bramkarz Kotwicy z trudem wybił piłkę nad poprzeczkę.

Druga połowa nie przyniosła zmiany rezultatu. Najlepszą okazję do wyrównania ponownie miał Biegański, ale w sytuacji sam na sam to bramkarz Kotwicy okazał się lepszy.

Kotwica Kołobrzeg - Gryf Słupsk 1:0 (1:0)