Kotwica Kołobrzeg pokonała 4:1 Bałtyk Koszalin [ZDJĘCIA]

W meczu 14. kolejki piłkarskiej III ligi, Bałtyk Koszalin uległ u siebie wiceliderowi z Kołobrzegu.

Do przerwy goście prowadzili 1:0, a bramkę w 24. minucie strzelił Dominik Chromiński. Po zmianie stron zaznaczyła się przewaga kołobrzeżan. Na boisku pojawił się Grzegorz Goncerz i w 57. minucie podwyższył rezultat.

Pozostałe bramki padły w ostatnich 10. minutach meczu. Najpierw po raz drugi do siatki trafił Goncerz (80.), a 5. minut później Jakub Szarpak przelobował Jakuba Mikołajczaka. Gospodarzy stać było tylko na honorowe trafienie Sebastiana Gintera w 89. min.