Kotwica Kołobrzeg - Radomiak Radom 3:1

red
Piłkarze Kotwicy Kołobrzeg odnieśli pierwsze w tym roku zwycięstwo w meczu o ligowe punkty.

Kołobrzeżanie pokonali na swoim boisku wyżej notowanego Radomiaka Radom 3:1. Dla podopiecznych Ryszarda Wieczorka jest to bardzo ważne zwycięstwo, bowiem po ostatnich porażkach sytuacja zespołu z naszego regionu zrobiła się bardzo trudna.

Do przerwy goście prowadzili 1:0. Rzut karny na gola zamienił Brazylijczyk Leandro. W drugiej połowie gospodarze ruszyli do odrabiania strat i już dziesięć minut po zmianie stron objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Świechowski i Bartosz Biel. W 68 minucie rezultat spotkania ustalił Piotr Giel.

Kotwica Kołobrzeg - Radomiak Radom 3:1 (0:1)

Bramki: Świechowski (52.), Biel (55.), Giel (68.) - Leandro (38., karny)

Kotwica: Błąkała - Prejs (79. Chouwer), Witt, Lewiński, Azikiewicz, Paprzycki, Biel, Świechowski, Giel (71. Bartlewski), Kacprzycki (89. Sanocki), Sobków (84. Janeczko).

II liga: Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo 1:3 [ZDJĘCIA]