Kotwica Kołobrzeg - Rosa Radom 63:70 [zdjęcia, film]

Kotwica Kołobrzeg podjęła w swojej hali koszykarzy Rosy Radom.
Kotwica Kołobrzeg - Rosa Radom 63:70

I kwarta: Po pierwszej kwarcie prowadzi nasza drużyna. Jest 16:14.

W kołobrzeskiej hali atmosfera jest jak zwykle gorąca. Najwięcej punktów dla Kotwicy zdobył jak na razie Niedźwiedzki - siedem.

II kwarta: Nasz zespół nieznacznie powiększył przewagę nad gośćmi z Radomia. Jest 34:29.

Kotwica gra konsekwentnie, ale musi być uważna do samego końca. Najwięcej punktów dla Czarodziejów z Wydm zdobyli dotychczas Niedźwiedzki i Mosley - po dziewięć oczek.

III kwarta: Kotwica nadal prowadzi. Jest 54:45.

Losy meczu rozstrzygną się w czwartej kwarcie. Spotkanie jest bardzo wyrównane. W Kotwicy najlepiej punktują: Niedźwiedzki (11), Mosley (13), Brown (15).

IV kwarta: Koszykarzom z Kołobrzegu nie udało się utrzymać prowadzenia i przegrali z gośćmi z Radomia. Decydująca była czwarta, popisowa w wykonaniu Rosy kwarta.

W kwartach wynik kształtował się następująco: pierwsza - 16:14, druga - 18:15, trzecia - 20:16, czwarta - 9:25.

Najwięcej oczek w naszym zespole zdobył Brown - 16, najwięcej zbiórek Mosley - 11.