Kotwica Kołobrzeg - Trefl Sopot 72:79 (zobacz zdjęcia)

Piotr Stelmach.
Piotr Stelmach. Fot. Jacek Wójcik
Najlepszy od dłuższego czasu występ Piotra Stelmacha (22 pkt, 9 zbiórek, 2 bloki) nie pomógł Kotwicy. W meczu z Treflem Sopot doznała 10 porażki w tym sezonie.

Kotwica grała z Treflem

Grająca bez Bartosza Diduszki Kotwica dość wyraźnie przegrała pierwszą połowę. W drugiej gospodarze odrabiali straty i po osobistych Omni Smitha doszli rywala nawet na 2 punkty. Chwilę później kluczową akcję meczu przeprowadził Gintaras Kadziulis. Jego trójka na 75:70 na początku ostatniej minuty meczu podcięła skrzydła kołobrzeżanom. Darrell Harris z osobistych zmniejszył straty do 3 pkt, ale później trafiali już wyłącznie goście, z osobistego Cliff Hawkins i na zakończenie spotkania za 3 pkt Iwo Kitzinger.

Słabiej niż zwykle zagrał Harris. Miał wprawdzie 13 zbiórek, ale tylko 7 pkt i to w większości z osobistych. Z gry trafił tylko 1 z 9 rzutów. Także Smith nie błyszczał skutecznością z gry (4/11 w tym 0/3 za 3 pkt), ale nadrabiał to wolnymi (11/12).

Kotwica Kołobrzeg - Trefl Sopot 72:79 (14:21, 23:25, 16:14, 19:19)

Kotwica Kołobrzeg: Piotr Stelmach 22, Omni Smith 19, Dawid Bręk 10, Łukasz Wichniarz 9, Darrell Harris 7, Szymon Rduch 5, Brian Freeman 0, Ivan McFarlin 0.

Trefl Sopot: Cliff Hawkins 17, Marcin Stefański 14, Iwo Kitzinger 12, Gintaras Kadziulis 11, Łukasz Ratajczak 10, Saulius Kuzminskas 6, Lewrance Kinnard 4, Paweł Malesa 3, Paweł Kowalczuk 2.