Kotwica Kołobrzeg uległa Redze Trzebiatów 1:2 (zobacz zdjęcia)

Kotwica Kołobrzeg uległa Redze Trzebiatów 1:2
Kotwica Kołobrzeg uległa Redze Trzebiatów 1:2 fot. Karol Skiba
Dziś na kołobrzeskim euroboisku rozegrany został mecz 12. kolejki spotkań III ligi, w którym Kotwica podejmowała Regę Trzebiatów.
Mecz Kotwica - RedaKotwica Kolobrzeg ulegla Redze Trzebiatów 1:2

Mecz Kotwica - Reda

Rozgrywane przy sztucznym oświetleniu spotkanie zakończyło się porażką gospodarzy 1:2 (0:1). Było to trzecie z rzędu niepowodzenie zespołu trenera Macieja Kiszkiela.

W pierwszej połowie przeważali goście, czego efektem był gol zdobyty w 11. minucie przez Roberta Śliwińskiego. Kotwica miała okazję do wyrównania w 20. min. Adam Frączczak nie wykorzystał jednak rzutu karnego, trafiając piłką w poprzeczkę.

Od początku drugiej połowy kołobrzeski zespół uzyskał przewagę i szybko doprowadził do wyrównania za sprawą Oleksandra Żdanowa (49.). Gdy wydawało się, że drugi gol jest tylko kwestią czasu po raz drugi na listę strzelców wpisał się Śliwiński. W 62. min z rzutu wolnego zapewnił Redze komplet punktów.