Którędy do Kołobrzegu? Oznakowanie przy ulicy Fałata w Koszalinie wymaga dopracowania

Marzena Sutryk
Marzena Sutryk
Kierowcy jadący ul. Fałata w Koszalinie trafiają na taką zagadkę - Kołobrzeg w prawo i w lewo - co wybrać?
Kierowcy jadący ul. Fałata w Koszalinie trafiają na taką zagadkę - Kołobrzeg w prawo i w lewo - co wybrać? Radek Koleśnik
Na oznakowanie ul. Fałata w Koszalinie zwrócił uwagę nasz Czytelnik.

- Znak górny sugeruje skręt w prawo - Kołobrzeg nie jest zaklejony, w przeciwieństwie do Szczecina i Poznania, a chwilę dalej stoi znak wskazujący na objazd do Szczecina, Poznania i Kołobrzegu w lewo - zauważa Czytelnik.

- Jak ma postąpić przyjezdny, który nie zna Koszalina i nie wie, że al. Monte Cassino i dalej ul. Władysława IV może dotrzeć do trasy S6 i Kołobrzegu? - pyta.

Rzecznik ratusza Robert Grabowski przyznaje, że oznakowanie jest niefortunne i wymaga dopracowania; w prawo w kierunku S6 i Kołobrzegu mogą bowiem skręcać tylko samochody osobowe, w lewo - drogą tranzytową do Kołobrzegu mają jechać ciężarówki (ciężki transport ma omijać wiadukt na ul. Władysława IV).

Obiecano nam, że w najbliższym czasie znaki zostaną poprawione.

Droga S6. Obwodnica Koszalina i Sianowa z lotu ptaka [NOWE ZDJĘCIA]

Droga S6. Odcinek Ustronie Morskie-Koszalin z lotu ptaka [NO...

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkową galerię z postępu prac miesiąc po miesiącu na odcinku w okolicach Sianowa i Karnieszewic. Jak przebiegały prace począwszy od 2016 roku? Zobaczcie koniecznie!

Droga S6. Jak przebiegały prace miesiąc po miesiącu? [ZDJĘCI...

Zobacz także Droga S6 z Koszalina do Goleniowa już otwarta

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Znaki ustawił gościu z Wąchocka ,nie pomyślał a zrobił .

Wróć na gk24.pl Głos Koszaliński
Dodaj ogłoszenie