Zamknij

Głos Koszaliński

Kupa śmieci w środku lasu na terenie Nadleśnictwa Polanów [zdjęcia]

Straż Leśna z Nadleśnictwa Polanów pilnie szuka sprawców, którzy w nocy z czwartku na piątek wyrzucili w lesie odpady z warsztatu samochodowego.Obraz

Nadleśnictwo Polanów

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/9] Następne

Straż Leśna z Nadleśnictwa Polanów pilnie szuka sprawców, którzy w nocy z czwartku na piątek wyrzucili w lesie odpady z warsztatu samochodowego.

Obraz tego, co leśnicy zastali w piątek nad ranem w rejonie Leśnictwa Jacinki (oddział 254g, przy drodze pożarowej nr 6, przy osadzie Knieja), jest koszmarny. Ktoś, najpewniej właściciel zakładu samochodowego, wyrzucił cały ładunek odpadów z warsztatu, wśród ich elementy z pojazdów, zarówno plastikowe, jak i metalowe (szczegóły na zdjęciach). Sprawca, bądź sprawcy, uczynili to wprost na leśnej drodze.

- Apelujemy o sygnały od mieszkańców, którzy być może byli świadkami, gdy ktoś dużym samochodem, prawdopodobnie ciężarówką wyładowaną odpadami, wjeżdża do lasu na terenie Leśnictwa Jacinki i wyrzuca tam śmieci – mówi Jacek Todys, nadleśniczy Nadleśnictwa Polanów.Podajemy kontakt do Nadleśnictwa Polanów: 94 318 82 50.

Zobacz także: Tomasz Uciński, prezes PGK Koszalin o planowanych podwyżkach opłat za wywóz śmieci

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy