Kwiaciarnia Toma – kilkunastoletnie doświadczenie przepełnione profesjonalizmem z miłości do kwiatów

Materiał promocyjny Kwiaciarnia Toma
Bukiety, wiązanki, kompozycje okolicznościowe – to wszystko można znaleźć w Kwiaciarni Toma.

Firma została wyróżniona nagrodą Orły Florystyki – Wybór Klientów dzięki doskonałym opiniom, jakie zamieszczają korzystający z ich usług Koszalinianie oraz Certyfikatem Zadowolonego Klienta nadanym przez Instytut Badań Marki.

To również zasługa długoletniego doświadczenia i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, przez pracowników pracowników kwiaciarni.

Musimy być na bieżąco, moda zmienia się bardzo szybko. Wielu klientów przychodzi do Nas z gotowymi pomysłami, my je tylko realizujemy. Jest tez duże grono takich, którzy proszą o pomysł, poradę lub inspiracje – wyjaśnia Jolanta Węglarz, pracownik Kwiaciarni Toma. Oprócz tego, że pomożemy wybrać najlepsze dla danej pory roku odmiany kwiatów, to też chętnie doradzimy, jeśli chodzi o samo ułożenie.

Kwiaciarnia przygotowuje zarówno kompleksową oprawę ślubów, wesel jak i wszelkiego rodzaju imprez.

Współpracujemy między innymi z Bałtyckim Teatrem Dramatycznym. Zgłaszają się do nas tez duże instytucje przy okazji obchodzonych przez siebie jubileuszy – wymienia pani Jolanta.

Kwiaty to zarówno najprostszy, a jednocześnie najbardziej efektowny sposób na podkreślenie rangi danego wydarzenia.

Obecnie królują wesela. Przygotowujemy nie tylko dekoracje sali, kościoła, ale też samochodów. W swojej ofercie mamy także wianki i bukiety – wymienia nasza rozmówczyni i nie ukrywa, że to właśnie przy bukietach jest sporo pracy.

Panna Młoda musi by całością. My przed przygotowaniem wiązanki ślubnej musimy wiedzieć jak wygląda sukienka, dodatki, czy Panna Młoda jest szczupła, wysoka, niska. Wszystko musi do siebie bowiem pasować.

Oprócz tego kwiaciarnia ma duży wybór szkieł, wazonów i innych dekoracji wykorzystywanych przy strojeniu. Nie tylko piękne kompozycje kwiatowe, przyciągają koszalinian do Kwiaciarni Toma, ale też dobrej jakości kwiaty.

Mamy sprawdzonych dostawców, możemy zagwarantować, że kwiaty wytrzymają więcej niż jeden dzień – podkreśla Pani Jolanta.

Toma prowadzi tez pocztę kwiatowa - najdalej realizowanym zamówieniem było 21 białych róż, wysłanych na wesele wnuczki do Meksyku.

Kwiaciarnia Toma pełni funkcje kwiaciarni 24h – wystarczy zadzwonić odpowiednio wcześniej na jeden z podanych nr. tel.

Kwiaciarnia Toma

ul. Połtawska 3 (obok KANTOR, v/v postoju TAXI),

tel: 694 324 703, 666 083 848, toma.kwiaciarnia@wp.pl.

www.facebook.com/kwiaciarnia.tomatorg

Czynne: poniedziałek-sobota, godz. 8-20, niedziela, godz. 10-17 (również niehandlowe)

Dodaj ogłoszenie