Lekkoatletyka: Czołowe miejsca biegaczy w Jastrowiu

Henryk Chudy.
Henryk Chudy. Jacek Wójcik
Zawodnicy z naszego regionu zajęli czołowe miejsca w maratonie i półmaratonie w Jastrowiu.

W półmaratonie zwyciężył Adam Galant z Maratończyka Okonek w czasie 1:31.07 przed Piotrem Wiśniewskim (UKS Skórcz Skórcz) - 1:32.00, a na trzeciej pozycji minął metę Witold Sikorski (KB RUN 42 Bobolice) w czasie 1:39.36.

Bieg maratoński przyniósł sukces Jackowi Dąbrowskiemu (Maratończyk Team Szczecin/ Kalisz Pomorski). Czas zwycięzcy to 2:44.05. Na piątym miejscu uplasował się weteran z KS Olszewski i Synowie Sławsko, Henryk Chudy - 3:23.01.