Lekkoatletyka > Czołowe miejsca biegaczy w Trzmesznie

Arkadiusz Kozak.
Po raz ósmy odbył się Zimowy Bieg Trzech Jezior w Trzemesznie (woj. wielkopolskie). Wśród uczestników imprezy nie zabrakło zawodników z naszego regionu.

Zwycięzcą biegu został Tomasz Szymkowiak (Orkan Poznań), który minął metę w czasie 49 minut i 40 sekund. Wśród kobiet najszybsza była Anna Kordus z Olimpii Poznań - 57.30.

Siódmy w kategorii open był prezes koszalińskiego TKKF Arkadiusz Kozak. Czas 53.23 dał mu również trzecią lokatę w kategorii wiekowej M30. Dziewiąty w tej kategorii był Grzegorz Antosik z KB Bryza Postomino.

W najmłodszej kategorii wiekowej M16 na trzecim miejscu uplasował się Emil Kamiński (1:01.23), a na szóstym miejscu uplasował się Marcin Kamiński (1:04.31). Obaj reprezentują barwy KS Olszewski i Synowie Sławsko.

Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. W biegu rozgrywanym na dystansie 15 kilometrów sklasyfikowano aż 558 biegaczy w tym 66 kobiet.