Lekkoatletyka > Czwarte miejsca biegaczy w Płotach.

Grażyna Chudy.
Grażyna Chudy. Fot. Jacek Wójcik
Jarosław Cichocki z Białogardu i Grażyna Chudy ze Sławska zajęli czwarte miejsce w 13. Międzynarodowym Biegu Ulicznym "O Sztachetkę - Płoty 2009".

Cichocki pokonał dystans 10 kilometrów w czasie 31 minut i 50 sekund. Zwyciężył Piotr Drwal z Jantara Ustka w czasie 30.35 przed Białorusinem Igorem Zhayoronokiem (30.38) i lęborczaninem Michałem Breszką (30.56). Dziesiąte miejsce zajął młody biegacz KS Olszewski i Synowie Sławsko, Adam Jóźwik (34.35).

Rywalizacja pań zakończyła się sukcesem Marzeny Kłuczyńskiej (AZS Poznań) w czasie 35.41 przed olimpijką Małgorzatą Sobańska (MLUKS Korfantów) - 35.56. Trzecia była Monika Borek ze Złocieńca - 42.23, a czwarta Grażyna Chudy (Olszewski i Synowie) - 43.53. Bieg ukończyło ponad 100 zawodniczek i zawodników.