Lekkoatletyka > Natalia Podlaszczak z brązem halowych mistrzostw kraju

Natalia Podlaszczak.
Natalia Podlaszczak. Fot. Jacek Wójcik
Drugi medal wywalczyli nasi lekkoatleci podczas Halowych Mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych w Spale.

Natalia Podlaszczak z KL Iskra Białogard zdobyła brąz na dystansie 200 m juniorek młodszych. Podopieczna trenera Przemysława Dunaja w eliminacjach uzyskała najlepszy czas 26,01 s. W finałowym biegu, będąc na prowadzeniu, Natalia pechowo potknęła się, co kosztowało ją tytuł mistrzowski. Uzyskała czas 26,43 s.

Przypomnijmy, że w sobotę świetnie spisała się Małgorzata Hołub z KL Bałtyk Koszalin sięgając po złoto na 400 metrów.

Czwarte miejsce w biegu na 60 m juniorek zajęła Ayla Kisiel z Bałtyku. W finale uzyskała 7,81 s. Tę samą lokatę, ale w trójskoku juniorek młodszych, zajęłą Patrycja Parzuchowska z ULKS Tychowo. W najlepszej próbie uzyskała 11,28 m co jest jej rekordem życiowym.