Leśnik Manowo - KKS 1925 Kalisz 0:2 [ZDJĘCIA]

Na pożegnanie piłkarskiej jesieni na boisku w Manowie Leśnik uległ czołowej drużynie rozgrywek, KKS 1925 Kalisz.

Do 60. min zanosiło się na niespodziankę w Manowie. Ofiarnie walczący zespół Leśnika remisował 0:0 z silnym zespołem z Kalisza. Wyniku nie udało się dowieźć do końca. Gole strzelone przez gości w 60. i 82. minucie sprawiły, że zespół trenera Łukasza Drożdżala doznał 14. porażki w tej rundzie. Beniaminek spędzi zimę na ostatnim miejscu w tabeli.

- Szkoda, że tak szybko po przerwie straciliśmy pierwszą bramkę. Później dążyliśmy do wyrównania, ale zabrakło nam szczęścia. Goście poprawili w końcówce na 2:0. Zostawiliśmy dużo serca, ale znowu jesteśmy bez punktów - powiedział kapitan Leśnika, Paweł Rakowski.

Leśnik Manowo - KKS 1925 Kalisz 0:2 (0:0)

0:1 Jankowski (60.), 0:2 Balogun (82.)
żk. Więckowski, Gorgol, Symonowicz, Szostak.

Leśnik: Zalewski - Szostak, Ejzygmann, Bień, Więckowski, Symonowicz (84. Maciukajć), Karpiński (62. Szatkowski), Gorgol (60. Zblewski), Rakowski, Nemoto (72. Sochaj), Saganowski.