Leśnik Manowo z pucharem [zdjęcia]

W hali sportowej Gimnazjum nr 6 rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa KKPN Bałtyk Koszalin Dawid Jaśkiewicz
W niedzielę w hali sportowej Gimnazjum nr 6 rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa KKPN Bałtyk Koszalin.

W zmaganiach uczestniczyło osiem drużyn. Po zwycięstwo w turnieju sięgnął Leśnik Manowo, ogrywając w finale Bałtyk Koszalin 3:2. Na najniższym stopniu podium uplasował się Saturn Mielno, po wygranej nad Wiekowianką Wiekowo 5:1.

Na piątym miejscu rozgrywki zakończyła AP Bałtyk Koszalin, zwyciężając w meczu o tę lokatę z Bałtykiem CLJ 4:2. W spotkaniu o siódmą pozycję, Sokół Karlino ograł GKS Świeszyno 4:3.