Leśnik Rossa Manowo - Rasel Dygowo (0:1). Zagrali z pomysłem

(kmb)
Leśnik Rossa Manowo – Rasel Dygowo (0:1). Zagrali z pomysłem
Leśnik Rossa Manowo – Rasel Dygowo (0:1). Zagrali z pomysłem archiwum
Piłka nożna Leśnik Rossa Manowo - Rasel Dygowo (0:1).

IV-liowy Rasel Dygowo po raz kolejny wygrywa z wyżej notowanym rywalem w meczu kontrolnym. Po pokonaniu Kotwicy, tym razem podopieczni grającego trenera Piotra Dubieli wygrali z Leśnikiem 1:0.
I już pierwsza połowa pokazała, że goście przed startem ligi (14/15 sierpnia) są w dobrej dyspozycji.

W tej fazie meczu zdominowali gospodarzy, a ich gra mogła się podobać. Rasel grał w poukładany sposób, z pomysłem. I choć swoje okazje mieli też piłkarze Tomasza Chrupałły, to bramkę, jak się później okazało na wagę zwycięstwa, zdobył Rasel. W 39. minucie w zamieszaniu podbramkowym i w wyniku niefrasobliwości obrońców z Manowa piłkę do siatki wepchnął Adrian Rutkowski.

Druga połowa była bardziej wyrównana i choć dogodnych szans z obu stron nie brakowało, to ostatecznie Rasel dowiózł zasłużone zwycięstwo do końca.

Leśnik Rossa Manowo - Rasel Dygowo (0:1) 0:1 Rutkowski (39.)

Leśnik (1 połowa): Poch, Husejko, Czaja, Kłączyński, Mural, Ślusarz, Rakowski, czterech zawodników testowanych.

Leśnik (2 połowa): Marczak A., Krzywonos, Marczak P., Poch, Husejko, Rakowski, Romańczyk, Gąsiorek, pięciu zawodników testowanych.

Rasel (1 połowa): Hartleb, Murawski, Jarmoszewicz, Wawiórko, Czapka, Wojciechowski, Rutkowski, Grochowski, Suchwałko i dwóch zawodników testowanych.

Rasel (2 połowa): Hartleb, Murawski, Wudarczyk, Szustek, Skok, Dubiela, Procner, Kołodziejski, P. Piwko i dwóch zawodników testowanych.