Liga Makroregionalna. Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin 0:4 [zdjęcia]

Gracjan Jaroch (w środku) trzykrotnie trafił do siatki Bałtyku.
Gracjan Jaroch (w środku) trzykrotnie trafił do siatki Bałtyku. Dawid Jaśkiewicz
Występujący w lidze makroregionalnej, juniorzy młodsi Bałtyku Koszalin ulegli swoim rówieśnikom z Pogoni Szczecin 0:4. W pierwszych minutach spotkania stroną przeważającą byli goście. Szczególnie aktywny był Gracjan Jaroch, lecz filigranowemu pomocnikowi Pogoni nie udało się zaskoczyć Ziniewicza. Wraz z biegiem czasu gra się wyrównała, a swoich szans do strzelenia gola szukał Dominik Saganowski. Po przerwie szczecinianie wyraźnie podkręcili tempo. Sporo ożywienia do ofensywnej gry szczecińskiej drużyny wniósł pochodzący z naszego regionu, Szymon Waleński, po którego akcji, osiem minut po zmianie stron na listę strzelców wpisał się Gracjan Jaroch. 120 sekund później Waleński wykorzystał znakomite podanie z głębi pola i w sytuacji "jeden na jeden" z bramkarzem pewnie skierował piłkę do siatki. Gospodarze szukali okazji do strzelenia kontaktowej bramki, jednak w 67 minucie po raz drugi w tym meczu na listę strzelców wpisał się Gracjan Jaroch. Chwilę później pomocnik gości podkreślił swój udany występ zdobyciem trzeciego gola. Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin 0:4 (0:0) Bramki: Gracjan Jaroch (48., 67., 72.), Szymon Waleński (50.).