Liga Makroregionalna. Bałtyk Koszalin - Zawisza Bydgoszcz 1:5 [zdjęcia]

Dorian Affeld (z przodu) sprawiał graczom gospodarzy wiele problemów.
Dorian Affeld (z przodu) sprawiał graczom gospodarzy wiele problemów. Dawid Jaśkiewicz
Występujący w Lidze Makroregionalnej juniorzy młodsi Bałtyku Koszalin walczyli o punkty ze swoimi rówieśnikami z Zawiszy Bydgoszcz. Podopieczni Wiktora Butryma ulegli rywalom 1:5. Początek spotkania należał jednak do gospodarzy. Już w drugiej minucie głową piłkę do siatki skierował Kamil Szczepanik. Wraz z upływającym czasem do głosu dochodzili bydgoszczanie. Najpierw do wyrównania doprowadził Oskar Repka. Tuż przed przerwą po strzale zza pola karnego swoją pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Dorian Affeld. Druga połowa przebiegała pod zdecydowane dyktando gości. Dysponujący wąską ławką rezerwowych gospodarze nie potrafili przeciwstawić się naporowi bydgoskiej drużyny. Kolejne dwa gole do swojego dorobku dołożył Dorian Affeld. Rozgrywający Zawiszy był bez wątpienia najjaśniejszą postacią tego spotkania. Na listę strzelców wpisał się również Krystian Kaszyński. Obrońca gości wykorzystał zamieszanie w polu karnym miejscowych i z bliskiej odległości wpakował futbolówkę do siatki. Bałtyk Koszalin - Zawisza Bydgoszcz 1:5 (1:2) Bramki: Kamil Szczepanik - Dorian Affeld 3, Oskar Repka, Krystian Kaszyński.