Liga Makroregionalna. Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin 5:2

Juniorzy młodsi Bałtyku Koszalin (niebieskie stroje) wciąż usilnie szukają punktów. Dawid Jaśkiewicz
Walczący o punkty w lidze makroregionalnej, juniorzy młodsi Bałtyku Koszalin ulegli na wyjeździe swoim rówieśnikom z Zawiszy Bydgoszcz 2:5.

Pojedynek nie rozpoczął się po myśli gości. Już w piątej minucie bramkę dla gospodarzy zdobył Wiktor Babiński. Odpowiedź koszalińskiej drużyny była natychmiastowa. Kilkadziesiąt sekund później do wyrównania doprowadził Bartosz Jachemek. Jeszcze w tej części w niewielkim odstępie czasu bydgoszczanie strzelili dwa gole. Najpierw w 25 minucie na listę strzelców wpisał się Oskar Andrzejewski, a po chwili bramkarza Bałtyku pokonał również Igor Witczak. Tuż przed przerwą kontaktową bramkę zdobył Paweł Powideł.

Po zmianie stron padły dwa gole. Oba autorstwa zawodników gospodarzy. W 72 minucie czwartą bramkę dla Zawiszy strzelił Dawid Wielosz. Kilka chwil później rezultat spotkania ustalił Oskar Repka.

Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin 5:2 (3:2)

Bramki: Wiktor Babiński (5.), Oskar Andrzejewski (25.), Igor Witczak (27.), Dawid Wielosz (72.), Oskar Repka (75.) - Bartosz Jachemek (10.), Paweł Powideł (45.).