Liga zakładowa: Top Orange zatrzymał Espersena

(wok)
Spotkanie Espersena z Top Orange było największym wydarzeniem minionej serii meczów.

Espersen po letniej przerwie wygrał wszystkie swoje spotkania. Pokonał m.in. Wodnika. W pojedynku z Top Orange nie miał jednak zbyt wiele do powiedzenia. Świetne spotkanie rozegrał Mariusz Nowak, który już w pierwszej połowie zdobył cztery bramki. Zespół Orange nie zwalniał i w efekcie wygrał bardzo wyraźnie, strzelając aż 10 bramek.

Wyniki: Top Orange - Espersen 10:1 (5:0). Bramki dla Orange: Nowak - 4, Tesfamichael - 3, Niwiński - 2 i Stefanów; dla Espersena Chudoba. Weld Tech Rokosowo - ZBR Kowalski 1:7 (0:3);

bramki dla ZBR : Borak - 3, Chrystofiak, Tarunt - 2 i Białoskórski; dla Rokosowa: Kilar. Kartel - MAKRO 8:0 (4:0); bramki dla Kartelu: Cikacz - 2, Gorgol - 3, Włodyka,Sobczak i Leśny.

Tomala Mobile - ZBR Kowalski 5:0 (1:0); bramki: Kryczka, Borowski - 2, Mikita i Pyrzyński. Stanfex- Careco/Galeco 3:1 (2:1); bramki dla Stanfeksu: Lewandowski - 2 i Jarzębski, dla Careco: Wesołowski. ZBR Kowalski - Top Orange 3:5 (1:3);

bramki dla ZBR: Borak, Brzeziński i Chrobot; dla Top Orange: Stefanów - 3, Nowak i Pawlak.
1. Top Orange 13 33 76:27
2. Wodnik 12 31 55:23
3. Stanfex 13 30 62:23
4. Careco/Galeco 13 25 44:32
5. Kartel 13 21 61:47
6. Tomala Mobile 14 21 50:50
7. ZHP 13 17 30:27
8. Uromed 10 13 45:36