LKS Kęsowo - Gwardia Koszalin 30:27 (18:13)

(kmb)
W II lidze piłki ręcznej mężczyzn podopieczni Mariusza Wnuka nie dali rady ostatniej drużynie w tabeli, LKS Kęsowo. Wyjątkowo źle gwardziści wypadli zwłaszcza w pierwszej połowie, którą przegrali 13:18.

Nie pomogła nawet trójka bramkarzy, którzy we wcześniejszych spotkaniach nie raz ratowali skórę zespołowi. I choć po przerwie koszalinianie starali się gonić wynik, to jednak ostatecznie musieli uznać wyższość rywali. Rywali, którzy po trzech kolejnych porażkach zdołali się przełamać i wygrać. Teraz czekamy na przerwanie złej passy przez Gwardię. Najbliższa okazja nadarzy się 8 grudnia, kiedy to szczypiorniści z Koszalina podejmą Koronę Koronowo.

KS Kęsowo - Gwardia Koszalin 30:27 (18:13).
Gwardia: Bugaj, Gryzio, Wyszyński - Szymko 3, Chojnacki, Zdrzeniecki, Brzeziński 1, Czerwiński 7, Tołłoczko 3, Sz. Kamiński 6, Laskowski 3, Radosz 1, Jakutowicz 3.