Łukasz Konstanty
Barlinek Industria Kielce w pierwszym, wyjazdowym spotkaniu 1/4 finału Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, zremisował 29:29 z Telekomem Veszprem. W czwartek we własnej hali postarał się o wywalczenie przepustki do najlepszej czwórki rozgrywek. Zobacz zapis naszej relacji na żywo ze spotkania.

W środę pasjonujący mecz rewanżowy rozegrali szczypiorniści Orlenu Wisły Płock, którzy długo toczyli wyrównany bój z SC Magdeburg, ostatecznie jednak ulegli rywalowi 28:30 i odpadli z rozgrywek. Lepiej w czwartek poszło kielczanom, którzy wywalczyli awans do dalszych gier.

LM piłkarzy ręcznych. Barlinek Industria Kielce - Telekom Veszprem

Rewanżowy mecz 1/4 finału. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 29:29.
20:1918.05.2023

Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo

20:1718.05.2023

Koniec meczu - 31:27 dla Barlinka Industrii. Kielczanie zagrają w Final Four. Półfinałowego rywala poznają we wtorek!

20:1618.05.2023

Rozluźnieni kielczanie marnują kolejne okazje - 31:26. Minuta do końca.

20:1418.05.2023

Czerwona kartka dla Siposa (Telekom). Trzy minuty do zakończenia meczu - 31:25

20:1118.05.2023

Tu już nic się nie wydarzy. Zespół Kielc w najlepszej czwórce Ligi Mistrzów. Na niespełna pięć minut przed końcem prowadzi 31:23

20:0918.05.2023

Final Four coraz bliżej - 30:23 na siedem minut przed końcem.

20:0618.05.2023

Dziesięć minut do zakończenia meczu - 28:21 dla mistrza Polski.

20:0318.05.2023

Najwyższe prowadzenie kielczan - już 27:19

19:5918.05.2023

Kwadrans do zakończenia meczu. Kielczanie w głupi sposób zgubili piłkę, ale wciąż wysoko prowadzą - 24:19

19:5618.05.2023

Kielczanie utrzymują sześciobramkową przewagę - 23:17

19:5318.05.2023

Trafienie Sićki - 21:15. Niespełna 20 minut do końca.

19:5018.05.2023

Była szansa na +7, ale nie została wykorzystana przez kielczan - 20:14.

19:4618.05.2023

Wreszcie. 4,5 minuty czekaliśmy na pierwszą bramkę kielczan w drugiej części gry - 19:14

19:4418.05.2023

Dwie minuty czekaliśmy na pierwsze trafienie po przerwie. Niestety - bramkę zdobyli goście. 18:13.

19:4318.05.2023

Rozpoczęła się druga połowa

19:2618.05.2023

Koniec pierwszej połowy - 18:12 dla Industrii. Bramy do awansu zostały już szeroko otwarte.

19:0418.05.2023

15 minut za nami. 7:4 dla Industrii.

19:0218.05.2023

Nahi wysłany na ławkę kar. Kielczanie w osłabieniu, ale prowadzą 6:3.

18:5818.05.2023

Goście nie grzeszą skutecznością, gospodarze budują przewagę - 6:2!

18:5618.05.2023

Już trzy rzuty karne dla Telekom, jeden niewykorzystany - 4:2 dla Industrii po dziesięciu minutach gry.

18:5318.05.2023

Co za rzut Moryty. Posłał piłkę do bramki odwracając się do niej tyłem - 3:1 dla kielczan!

18:5118.05.2023

Pierwsze prowadzenie kielczan - 2:1 po przechwycie

18:4918.05.2023

Długo trwają poszczególne akcje - w cztery minuty miały miejsce jedynie trzy. 1:1

18:4718.05.2023