Made in Koszalin. Najlepsi z regionu dostaną statuetki 3D

Jakub Roszkowski
Jakub Roszkowski
Obrady Kapituły Forum Made In Koszalin zakończyły się wyborem finalistów. Oficjalnie poznamy ich 6 grudnia
Obrady Kapituły Forum Made In Koszalin zakończyły się wyborem finalistów. Oficjalnie poznamy ich 6 grudnia Radosław Brzostek
Już za niecały miesiąc poznamy kolejne firmy, osoby i wydarzenia, które zasługują na prestiżowy znak Made in Koszalin.

W tym roku nominowana była rekordowa liczba aż 293 firm i osób. W piątek Kapituła Forum Made In Koszalin wybrała zwycięzców w trzech kategoriach: Biznes, Kultura i Design oraz Styl Życia i Inspiracje.

Laureatów poznamy jednak dopiero 6 grudnia, podczas Forum Made In Koszalin, które w tym roku odbędzie się w Bibliotece Miejskiej w Koszalinie.

Tegoroczne laury Made in Koszalin będą plastikowe, a zostały zaprojektowane i wykonane w Centrum Druku 3D Koszalin Politechniki Koszalińskiej przez profesora Tomasza Królikowskiego oraz Piotra Zmudę Trzebiatowskiego. Poprzednio laury były wykonywane ze szkła (2015 rok), ceramiki (2016), drewna (2017) i metalu (2018).

Zobacz także Robert Makłowicz spotkał się czytelnikami w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Made In Koszalin - Kółko Wzajemnej Adoracji

v
v
12 listopada, 07:45, Gość:

Mogą być statuetki nie 3D?

w Koszalinie wszytko możliwe

G
Gość

Mogą być statuetki nie 3D?

Wróć na gk24.pl Głos Koszaliński
Dodaj ogłoszenie