Marek Zakrzewski pobiegł w półfinale Mistrzostw Świata do lat 20

Jarosław Stencel
Marek Zakrzewski dał się wyprzedzić tylko jednemu rywalowi. Co najmniej tego samego życzymy w finale Fot. Facebook AML Słupsk/WA U-20 Cali
Reprezentant Akademii Młodego Lekkoatlety ze Słupska Marek Zakrzewski startował w Mistrzostwach Świata do lat 20 w Lekkoatletyce, które odbywają się kolumbijskim Cali.

Słupszczanin w biegu o awans do półfinału (na 100 metrów) zajął 2. miejsce z czasem 10,4 s. Wygrał reprezentant Botswany Letsile Tebogo - czas 10 sekund. W półfinale Zakrzewski zajął 8. miejsce z czasem 10,68 s.