MŚ 2022. Maroko - Portugalia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. "Lwy Atlasu" znowu chcą zaskoczyć

0

0 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

• W półfinale mistrzostw świata Maroko zmierzy się z Francja lub Anglią.

• Maroko po fantastycznej pierwszej połowie i heroicznej drugiej połowie ogrywa Portugalię i melduje się w półfinale! Cristiano Ronaldo płacze ze smutku! Marokańczycy w ekstazie!

• COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO!!! MAROKO W PÓŁFINALE MISTRZOSTW ŚWIATA!!!!

• Dośrodkowanie na głowę Pepe, ale ten fatalnie spudłował!!!

• Zakaria Aboukhlal ruszył sam na sam z bramkarzem, ale przegrał pojedynek!!!

• Joao Cancelo fatalnie wrzucił w pole karne Maroka. Kolejne cenne sekundy dla afrykańskiej drużyny!

• Bruno Fernandes znowu dośrodkował w pole karne Maroka, ale bez zagrożenia.

• Walid Cheddira ukarany drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną!

• Walit Cheddira ukarany żółtą kartką za ostry faul.

• Cristiano Ronaldo dopadł do piłki w polu karnym Maroka, ale jego błyskawiczny strzał fantastycznie wybronił Yassine Bounou!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej osiem minut.

• Azzedine Ounahi sfaulowany przez Vitinhę i teraz będzie leżał bardzo długo.

• Portugalia naciska coraz mocniej, jednak wciąż bije głową w mur.

• Joao Felix dostał piłkę w polu karnym Maroka, oddał sytuacyjny strzał, ale Yassine Bounou popisał się fantastyczną interwencją!

• Natomiast Zakaria Aboukhlal pojawił się w miejsce Hakima Ziyecha.

• Dwie zmiany w reprezentacji Maroka. Yahya Jabrane zmienił Sofiane Boufala.

• Zmiana w reprezentacji Portugalii. Ricardo Horta zmienił Diogo Dalota.

• Azzedine Ounahi ruszył lewą stroną boiska, ale podał fatalnie i Maroko w łatwy sposób straciło piłkę.

• Szybki kontratak Maroka, ale w decydującym momencie jeden z afrykańskich piłkarzy źle przyjął piłkę w polu karnym Portugalii!

• Yassine Bounou źle wyszedł do dośrodkowania, ale żaden z Portugalczyków nie zdołał oddać strzału.

• Po akcji lewą stroną boiska Portugalia wywalczyła rzut rożny.

• Wrzutka w pole karne Maroka bez zagrożenia.

• Rafael Leao popędził lewą stroną boiska i został ostro sfaulowany przez Achrafa Dariego.

• Natomiast Vitinha pojawił się w miejsce Otavio Monteiro.

• Dwie zmiany w reprezentacji Portugalii. Rafael Leao zmienił Goncalo Ramosa.

• Bruno Fernandes dośrodkował do Cristiano Ronaldo, ale ten minimalnie minął się z piłką.

• Natomiast Badr Benoun pojawił się w miejsce Youssefa En-Nesyriego.

• Dwie zmiany w reprezentacji Maroka. Walid Cheddira zmienił Selima Amallaha

• Bruno Fernandes dostał piłkę przed polem karnym Maroka, oddał mocny strzał, ale bardzo niecelny!

• Bruno Fernandes niedokładnie dograł w pole karne Maroka.

• Otavio Monteiro wrzucił w pole karne Maroka do Goncalo Ramosa, ten uderzył głową, ale piłka powędrowała nad bramką rywali!

• Wymuszona zmiana w reprezentacji Maroka. Achraf Dari zmienił Romaina Saissa.

• Romain Saiss ucierpiał po jednym ze starć.

• Szybki kontratak Maroka, ale Sofiane Boufal uderzył bardzo niecelnie.

• Natomiast Joao Cancelo pojawił się w miejsce Raphaela Guerreiro.

• Dwie zmiany w reprezentacji Portugalii. Cristiano Ronaldo zmienił Rubena Nevesa.

• Hakim Ziyech zagrał mocno w pole karne Portugalii, ale tam Diogo Costa świetnie interweniował!

• Achraf Hakimi ofensywnie ruszył z piłką i dał się sfaulować pod polem karnym Portugalii.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Piłkarze obu zespołów wracaną na murawę. Za chwilę wznowimy tę batalię.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Maroko sensacyjnie prowadzi z Portugalią 1:0!

• Błyskawiczny kontratak Maroka, Yahia Attiyat Allah wpadł w pole karne Portugalii, oddał mocny, ale niecelny strzał!

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Yahia Attiyat Allah wrzucił z lewej strony boiska na głowę Youssefa En-Nesyriego, a ten uprzedził portugalskiego bramkarza i trafił do bramki!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Nieprawdopodobne rzeczy dzieją się w Doha!!! Youssef En-Nesyri daje prowadzenie Maroku!!!

• Joao Felix oddał strzał z dystansu, ale zrobił to niecelnie.

• Selim Amallah dostał piłkę na środku pola karnego rywali, ale Marokańczyk w dogodnej sytuacji uderzył bardzo niecelnie!

• Portugalczycy próbują przejąć inicjatywę, ale na niewiele się to zdaje. Nie potrafią wyjść z piłką za swoją połowę.

• Maroko w ostatnich minutach częściej utrzymuje się przy piłce. Portugalia nie może poradzić sobie z szybkimi atakami drużyny z Afryki.

• Po wrzutce w pole karne Portugalii jeden z Marokańczyków uderzał głową, ale bardzo niecelnie.

• Dwa rzuty rożne dla Maroka nie przyniosły zagrożenia pod portugalską bramką.

• Po akcji prawą stroną boiska Hakim Ziyech wywalczył rzut rożny.

• Hakim Ziyech wrzucił w pole karne Portugalii, ale spokojnie interweniował bramkarz.

• Hakim Ziyech uderzył zza pola karnego, ale strzał okazał się bardzo niecelny.

• Raphael Guerreiro zagrał w pole karne Maroka, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego również nieudane.

• Portugalia wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego rywala.

• Maroko fantastycznie wyszło spod pressingu, ale chwilę później niedokładne zagranie wylądowało w rękach portugalskiego bramkarza.

• Joao Felix chciał ruszyć z piłką po lewej stronie, ale łatwo stracił futbolówkę.

• Wrzutka w "szesnastkę" Portugalii bez zagrożenia.

• Maroko spróbowało odpowiedzieć i także po ofensywnej akcji wywalczyło rzut rożny.

• Dośrodkowanie z narożnika boiska nie zagroziło bramce Maroka.

• Pierwsze zagranie w pole karne Maroka i europejski zespół wywalczył rzut rożny.

• Portugalia utrzymuje się przy piłce na środku boiska. Chce pokazać wyższą kulturę gry od rywali.

• Zaczynamy mecz Maroka z Portugalią!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na Al-Thumama Stadium, za chwilę rozpoczniemy tę batalię!

• Skład Maroka:

• Skład Portugalii:

• W 1/8 finału Portugalczycy dali popis gry, zwyciężając solidną Szwajcarię aż 6:1. Trener Santos posadził na ławce rezerwowych Ronaldo (wszedł w końcówce meczu), dając szansę 21-letniemu Goncalo Ramosowi. Napastnik Benfiki Lizbona odwdzięczył się strzeleniem trzech goli, co już zwróciło uwagę wielkich europejskich klubów.

• Podopieczni Fernando Santosa już po dwóch wygranych meczach grupy H - 3:2 z Ghaną i 2:0 z Urugwajem - byli pewni awansu. W ostatnim spotkaniu, grając w częściowo rezerwowym składzie, ulegli Korei Południowej 1:2. Już po meczu z Ghaną do historii przeszedł Cristiano Ronaldo, który trafił wówczas z rzutu karnego. Dzięki temu jest jedynym piłkarzem w historii z co najmniej jednym golem na pięciu mundialach.

• Drużyna spisuje się w Katarze nadspodziewanie dobrze. Wygrała silną grupę F, w której zremisowała z Chorwacją 0:0, pokonała Belgię 2:0 i zwyciężyła Kanadę 2:1. W 1/8 finału stanęła naprzeciw faworyzowanych Hiszpanów, wygrywając z nimi w rzutach karnych 3-0. Po 90 minutach i dogrywce było 0:0.

• W reprezentacji Maroka trzy miesiące przed turniejem doszło do zmiany selekcjonera - Hoalid (Walid) Regragui zastąpił Vahida Halilhodzica. Jedną z najważniejszych rzeczy, którą zrobił to przywrócenie do kadry lidera formacji ofensywnej - Hakima Ziyecha. Skrzydłowy Chelsea był skłócony z poprzednim szkoleniowcem.

• Za 20 minut zaczynamy relację LIVE meczu Maroko - Portugalia. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego spotkania!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

1/6
    przejdź do galerii

Maroko - Portugalia LIVE! To wymsknęło się spod kontroli. Ronaldo wezwany z ławki ©PAP, EPA

MŚ 2022. Maroko - Portugalia ONLINE. "Lwy Atlasu", czyli reprezentacja Maroka zszokowała cały piłkarski świat i wygrała z Hiszpanią w 1/8 finału. Teraz przed afrykańską kadrą równie trudne zadanie - Portugalia z meczu na mecz jest coraz lepsza i eksperci wskazują ją jako jednego z głównych faworytów do zdobycia złotego medalu.

MŚ 2022. Mecz Maroko - Portugalia ONLINE

W ośmiu ostatnich meczach Maroko straciło tylko jednego gola, na dodatek samobójczego - z Kanadą "Lwy Atlasu" są czwartym afrykańskim zespołem w ćwierćfinale MŚ - po Kamerunie (1990), Senegalu (2002) i Ghanie (2010). Teraz mają szansą zostać pierwszym, który awansuje do półfinału.

Maroko i Portugalia grały dotychczas dwukrotnie - oba mecze na mundialach. Bilans jest remisowy. W 1986 roku w Meksyku Marokańczycy zwyciężyli 3:1 (w tej grupie była m.in. Polska), natomiast w 2018 w Rosji drużyna z Europy wzięła rewanż, wygrywając 1:0 po golu Ronaldo już w czwartej minucie. W ekipie "Lwów Atlasu" kilku piłkarzy narzeka na urazy, lecz jest szansa, że Regragui wystawi najsilniejszy skład. (PAP)

MŚ 2022. Mecz Maroko - Portugalia TRANSMISJA TV
    Transmisja na żywo z meczu Maroko - Portugalia w TVP 1 oraz TVP Sport. Stream w internecie na stronie i w aplikacji TVP Sport oraz w Smart TV i HbbTV. Relacja LIVE z meczu Maroko - Portugalia od 16:00 w GOL24 - zapraszamy!