W najbliższą środę rozegrane zostaną mecze w grupie A. Grać będą (godz. 10.00-13.00): SP 1 Koszalin II (RPA) - SP 13 Koszalin (Meksyk), SP 4 Koszalin (Urugwaj) - SP 7 Koszalin II (Francja), SP 1 Koszalin II (RPA) - SP 4 Koszalin (Urugwaj), SP 7 Koszalin II (Francja) - SP 13 Koszalin (Meksyk), SP 13 Koszalin (Meksyk) - SP 4 Koszalin (Urugwaj), SP 7 Koszalin II (Francja) - SP 1 Koszalin II (RPA), Następnego dnia 13 bm. na Orliku przy ul. Wenedów także w godzinach od 10:00 do 13:00 grać będą: SP 5 Koszalin (Argentyna) - SP 21 Koszalin (Nigeria), SP Barwice (Korea Płd.) - SP 2 Sianów II (Grecja), SP 2 Sianów II (Grecja) - SP 21 Koszalin (Nigeria), SP 5 Koszalin (Argentyna)- SP Barwice (Korea Płd.), SP 2 Sianów II (Grecja) - SP 5 Koszalin (Argentyna), SP 21 Koszalin (Nigeria)- SP Barwice (Korea Płd.).
Pozostałe terminy:
Grupa "C" - 14 maja Orlik przy SP 18 - godziny 10:00 - 13:00
SP Konikowo (Anglia) - SP Biesiekierz (USA)
SP 18 Koszalin II (Algieria) - SP Mielno (Słowenia)
SP Mielno (Słowenia) - SP Biesiekierz (USA)
SP Konikowo (Anglia) - SP 18 Koszalin II (Algieria)
SP Biesiekierz (USA)- SP 18 Koszalin II (Algieria)
SP Mielno (Słowenia) - SP Konikowo (Anglia)
Grupa "D" - 17 maja Orlik przy SP 10 - godziny 10:00 - 13:00
SP Bobolice (Niemcy) - SP 7 Koszalin I (Australia)
SP 2 Sianów I (Serbia) - SP 6 Koszalin (Ghana)
SP Bobolice (Niemcy) - SP 2 Sianów I (Serbia)
SP 6 Koszalin (Ghana) - SP 7 Koszalin I (Australia)
SP 7 Koszalin I (Australia) - SP 2 Sianów I (Serbia)
SP 6 Koszalin (Ghana) - SP Bobolice (Niemcy)
Grupa "E" - 18 maja Orlik przy SP 17 - godziny 10:00 - 13:00
SP 17 Koszalin II (Holandia) - SP Iwięcino (Dania)
SP 9 Koszalin (Japonia) - SP Dąbrowa (Kamerun)
SP 17 Koszalin II (Holandia) - SP 9 Koszalin (Japonia)
SP Dąbrowa (Kamerun) - SP Iwięcino (Dania)
SP Iwięcino (Dania) - SP 9 Koszalin (Japonia)
SP Dąbrowa (Kamerun) - SP 17 Koszalin II (Holandia)
Grupa "F" - 19 maja Orlik przy SP 17 - godziny 10:00 - 13:00
SP 17 Koszalin I (Włochy) - SP 1 Koszalin I (Paragwaj)
SP Kłanino (Nowa Zelandia) - SP Niemica (Słowacja)
SP Niemica (Słowacja)- SP 1 Koszalin I (Paragwaj)
SP 17 Koszalin I (Włochy) - SP Kłanino (Nowa Zelandia)
SP 1 Koszalin I (Paragwaj) - SP Kłanino (Nowa Zelandia)
SP Niemica (Słowacja)- SP 17 Koszalin I (Włochy)
Grupa "G" - 20 maja Orlik przy SP 18 godziny 10:00 - 13:00
SP 18 Koszalin I (Wybrzeże Kości Słoniowej) - SP Lejkowo (Portugalia)
SP 22 Koszalin (Brazylia) - SP 1 Sianów (Korea Północna
SP 22 Koszalin (Brazylia) - SP 18 Koszalin I (Wybrzeże Kości Słoniowej)
SP Lejkowo (Portugalia)- SP 1 Sianów (Korea Północna
SP 1 Sianów (Korea Północna - SP 18 Koszalin I (Wybrzeże Kości Słoniowej)
SP Lejkowo (Portugalia)- SP 22 Koszalin (Brazylia)
Grupa "H" - 21 maja Orlik przy SP 10 godziny 10:00 - 13:00
SP Rosnowo (Honduras) - SP 10 Koszalin (Chile)
SP Tychowo (Hiszpania) - SP 3 Koszalin (Szwajcaria)
SP 10 Koszalin (Chile)- SP 3 Koszalin (Szwajcaria)
SP Tychowo (Hiszpania) - SP Rosnowo (Honduras)
SP 3 Koszalin (Szwajcaria) SP Rosnowo (Honduras)
SP 10 Koszalin (Chile) SP Tychowo (Hiszpania)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?