Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Arkadiusz Demidowicz ma za sobą kolejny udany weekend,...

Mistrzostwa świata na Litwie. Demidowicz nie zwalnia tempa [zdjęcia]

Arkadiusz Demidowicz ma za sobą kolejny udany weekend, dominując na zawodach kulturystyki i fitness. Na Litwie, podczas mistrzostw świata WBBF WFF, w kategorii pary mieszane wraz z Małgorzatą Kurek zdobył złoty medal.

Krążki z najcenniejszego kruszcu wpadły mu jeszcze za: kategorię Masters Amator, kategorię 90 kg + amator, overall czyli Absolutny Mistrz Świata Amator, Masters Pro, kategorię 90 kg pro+, kat. 90 kg+ pro i wreszcie Overall Absolutny Mistrz Świata pro. Łącznie do domu przywiózł siedem tytułów mistrza świata w różnych kategoriach.

Przypomnijmy, że w październiku popularny Arni wywalczył w słoweńskich Brezicach mistrzostwo świata kat. masters, zajął 3. miejsce na mistrzostwach świata pro dywizji IBFF oraz zdobył mistrzostwo świata overall. Demidowicz na co dzień pracuje jako trener personalny w klubie Arni Sport's Gym w Koszalinie. W drugiej połowie roku 40-letni kulturysta udowadnia, że jest w znakomitej formie i wyróżnia się na międzynarodowych arenach.

Sokół Kolbuszowa Dolna znów wygrał!

Polecamy

Będzie zmiana na pozycji wiceliderki rankingu? To ona teraz najbardziej zagraża Idze!