Mistrzowie Handlu 2024 - poznaliśmy laureatów plebiscytu. Zobacz kto zwyciężył

Akcja specjalna Mistrzowie Handlu 2024
Od 16 stycznia trwa głosowanie w plebiscycie Mistrzowie Handlu 2024. Zgłoszeni do konkursu przez naszych Czytelników, a swoich klientów kandydaci walczą o atrakcyjne nagrody. Sprawdź, jak sobie radzą Twoi faworyci, oddaj głos i pomóż im w drodze do zwycięstwa w naszej akcji!

Początek roku to nie tylko czas postanowień i planów, ale także ogromnych wyprzedaży i zakupowego szaleństwa! W tym czasie szczególnie doceniamy wyróżniających się sprzedawców i innych przedstawicieli branży handlowo-usługowej, dlatego właśnie teraz trwa kolejna edycja plebiscytu Mistrzowie Handlu. Nagrodzimy najsympatyczniejszych sprzedawców i florystów oraz najlepsze sklepy w naszym województwie. Po raz pierwszy zostaną nagrodzeni także przedstawiciele wyjątkowego sektora handlu, czyli handlu nieruchomościami.

KLIKNIJ i SPRAWDŹ
wyniki w ogólnopolskim finale

_______________

Wybierz kategorię
KLIKNIJ i SPRAWDŹ
wyniki w pierwszym etapie
Sprzedawca Roku
Florysta Roku
Pośrednik Nieruchomości Roku
Sklep Roku - różne branże
Kwiaciarnia Roku
Butik Roku
Sklep z artykułami dla dzieci Roku
Sklep z biżuterią i salon jubilerski
EKO Sklep Roku
Sklep Roku - Dom i Ogród
Salon Optyczny Roku

____________________

Wojewódzki ranking liderów

Wojewódzki ranking liderów zdecyduje o tym, którzy sprzedawcy i floryści awansują do ogólnopolskiego finału plebiscytu Mistrzowie Handlu, w którym główną nagrodą jest samochód - Peugeot 208.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ
wojewódzki ranking liderów

____________________

Wojewódzkie rankingi sklepów,
butików i kwiaciarni

Także w kategoriach Sklep Roku, Butik Roku i Kwiaciarnia Roku, w których głosowanie prowadzone jest osobno w miastach i powiatach lub regionach, zostanie przyznana główna nagroda dla placówki handlowej, która zdobędzie najwięcej głosów w skali województwa. Poniżej prezentujemy aktualne wyniki w tych kategoriach.

Wojewódzki ranking kategorii
Sklep Roku - różne branże
Wojewódzki ranking kategorii
Butik Roku
Wojewódzki ranking kategorii
Kwiaciarnia Roku

____________________

O tym, kto zdobędzie prestiżowe tytuły, zdecydują ci, którzy mają największe prawo, aby oceniać każdego, kto zajmuje się handlem - KLIENCI!

- Choć w ostatnich latach rośnie sprzedaż w internecie, w branży handlowej w Polsce wciąż zatrudnionych jest prawie 2 miliony osób. To ponad dziesięć procent wszystkich pracujących Polaków - mówi Anna Geisler, koordynator plebiscytu Mistrzowie Handlu i dodaje: - Większość z nas wciąż lubi wybierać się na zakupy. Mamy swoje ulubione galerie handlowe, sklepy i kwiaciarnie. Cenimy miłą i profesjonalną obsługę. Dlatego po raz kolejny w wielkim plebiscycie nagrodzimy Mistrzów Handlu.

ZOBACZ
jak walczą o głosy

Nagrody dla sklepów zostaną przyznane w wielu kategoriach poświęconych konkretnym branżom handlu. W kategoriach indywidualnych zostaną nagrodzeni pracownicy sklepów i kwiaciarni, na których czekają tytuły Sprzedawca Roku i Florysta Roku. Po raz pierwszy poznamy laureata nowej kategorii w plebiscycie, który zdobędzie tytuł Pośrednik Nieruchomości Roku.

Niektóre nagrody zostaną przyznane najpierw na szczeblu miast i powiatów, inne wyłącznie w skali województwa. Każdą kategorię zakończy ogólnopolski finał, w którym na sklepy i pośredników nieruchomości czekać będą nagrody finansowe, a na sprzedawców i florystów wyjazdy na wczasy w Grecji oraz nagroda główna - piękny i nowoczesny Peugeot 208.

Wyjątkową nagrodą dla laureatów oraz właścicieli sklepów i kwiaciarni będzie zaproszenie do udziału w specjalnym szkoleniu online, którego tematem będzie promocja placówki handlowej w mediach społecznościowych. Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w spotkaniu.


Wielka promocja
małego handlu

Nasza akcja ma na celu promocję placówek handlowych, które dzięki jakości swoich usług i produktów z powodzeniem wygrywają konkurencyjną walkę z wielkopowierzchniowymi marketami. Prezentując nie tylko sklepy, lecz także sprzedawców, pokażemy, że w handlu ważna jest także miła atmosfera, uprzejme traktowanie klienta i dobry kontakt ze sprzedawcą.

Na łamach gazety, w naszym serwisie internetowym, a także na naszym fanpage'u na Facebooku zaprezentujemy i docenimy sklepy, kwiaciarnie, sprzedawców i florystów z naszego województwa. Czytelnicy, oddając na nich swoje głosy, wybiorą laureatów nagród. Czeka na nich skuteczna promocja, która z pewnością przysporzy im nowych klientów.

- Sam udział w plebiscycie jest świetną formą reklamy - dodaje Anna Geisler. - W czasie trwania głosowania liderów rankingów prezentujemy w gazecie, w internecie i w mediach społecznościowych, a po zakończeniu plebiscytu do całego nakładu dołączymy specjalny dodatek przedstawiający laureatów.


Kategorie plebiscytu

Nagrody dla sklepów i sprzedawców
w miastach i powiatach

W plebiscycie Mistrzowie Handlu osobno w każdym mieście i powiecie zostanie przyznany tytuł SKLEP ROKU. Do nagrody w tej kategorii można zgłosić sklep każdej branży. Ważne, aby wyróżniał się przyjemną atmosferą, atrakcyjną ekspozycją dobrej jakości towarów i miłą obsługą.

W odrębnej kategorii zostaną nagrodzone sklepy odzieżowe, w których często oferowany jest szeroki asortyment - nie tylko ubrania, lecz także obuwie czy galanteria. W tej kategorii zostanie przyznany tytuł BUTIK ROKU.

To, jak oceniamy sklepy, zależy przede wszystkich od ich pracowników. Dlatego osobno w każdym mieście i powiecie zostaną przyznane tytuły SPRZEDAWCA ROKU. Czekamy na zgłoszenia właścicieli lub pracowników sklepów, którzy są uprzejmi, sympatyczni i z uśmiechem potrafią fachowo doradzić klientom.

Nagrody dla florystów i kwiaciarni
w zasięgu regionów

Osobno w skali dużych miast i regionów złożonych z kliku powiatów zostaną przyznane tytuły KWIACIARNIA ROKU. Jaką kwiaciarnię zgłosić do naszej akcji? Taką, która zachwyca wystrojem, ale przede wszystkim zawsze gwarantuje świeżość i jakość kwiatów.

Oczywiście ocena kwiaciarni w dużej mierze zależy od jej pracowników. Ich praca to nie tylko obsługa klientów, lecz przede wszystkim prawdziwa sztuka, jaką jest tworzenie bukietów i kompozycji z kwiatów. Dlatego głosami klientów zostanie przyznany tytuł FLORYSTA ROKU.

Nagrody dla sklepów
w skali województwa

W skali województwa zostaną wyróżnione sklepy specjalizujące się w handlu niektórymi konkretnymi produktami tak jak np. sklepy z artykułami dla dzieci oraz z zabawkami. Ten rynek rozwija się dynamicznie, a rodzice dzieci szukają oryginalnej i urozmaiconej oferty różniącej się od tego, co można kupić w sieciowych sklepach.

Tak jak w każdej edycji plebiscytu, osobna kategoria będzie poświęcona sklepom z biżuterią i salonom jubilerskim. W ich przypadku mniej liczy się bliskość sklepu, a większe znaczenie ma duży wybór biżuterii i jej jakość. Plebiscytowy ranking JUBILER ROKU w naszym plebiscycie będzie dobrą wskazówką dla klientów.

Rynek produktów ekologicznych, nie tylko spożywczych, wciąż zyskuje na popularności. Z roku na rok powstaje coraz więcej sklepów, które oferują produkty wytworzone w zgodzie z naturą. Zaprezentujemy je w ramach naszej akcji, a w głosowaniu zostanie przyznana nagroda dla EKO SKLEPU ROKU.

Wyjątkowym typem sklepu, z którego większość z nas prędzej czy później musi skorzystać, są salony optyczne. Okularów i szkieł kontaktowych nie zmieniamy często, ale wtedy, gdy to robimy, wielkie znaczenie ma dla nas duży wybór, dobra cena i tak zwykle drogich szkieł i oprawek oraz przede wszystkim fachowe doradztwo. Dlatego w tegorocznej edycji plebiscytu Mistrzowie Handlu, zostanie przyznany tytuł SALON OPTYCZNY ROKU.

Remonty, renowacje oraz wszelkie prace związane ze zmianami w naszych domach to wyjątkowo wymagające przedsięwzięcia, pełne wyzwań i trudnych decyzji. Sklepy oferujące artykuły budowlane, meble i wyposażenie wnętrz to miejsca, które odwiedzamy stosunkowo rzadko, a zakupy w nich wiążą się ze sporymi wydatkami. Dlatego szczególnie warto wcześniej skorzystać z cennego doświadczenia innych klientów. Przed wyruszeniem na zakupy pozycją obowiązkową może okazać się nasz ranking SKLEP ROKU - DOM i OGRÓD.

Nagrody dla pośredników
nieruchomości

W tym roku po raz pierwszy, w nowej kategorii plebiscytu, zostanie przyznana nagroda Pośrednik Nieruchomości Roku.

- Obrót nieruchomościami to bardzo specyficzna dziedzina handlu - mówi Anna Geisler. - Z usług pośredników nieruchomości nie korzystamy często, ale gdy to robimy, szczególne znaczenie ma dla nas fachowość i profesjonalizm pośrednika. Wszak zawsze chodzi o duże pieniądze. W tym przypadku istotna jest także wysoka kultura osobista i dobra komunikacja. Dlatego w tym roku nasi Czytelnicy, nominując kandydatów do nagród, wskażą pośredników, z których usług warto skorzystać.


Wyjątkowe szkolenie

Jako wyjątkową i niezwykle cenną nagrodę dla właścicieli sklepów i sprzedawców przygotowaliśmy profesjonalne szkolenie skupiające się na skutecznej promocji ich biznesów w mediach społecznościowych. Program tego szkolenia, które odbędzie się w formule online, obejmie szereg tematów, w tym strategie promocji na Instagramie i TikToku. Uczestnicy dowiedzą się, jak efektywnie zarządzać fanpage'em, jak maksymalizować zasięgi oraz jak skutecznie wykorzystać reklamę na Facebooku.

Nasi doświadczeni eksperci podzielą się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi tworzenia zróżnicowanego contentu i grafik, zaprezentują konkretne pomysły i inspiracje, a także niezbędne narzędzia. Osobny blok szkolenia poświęcony będzie technikom tworzenia wideo na potrzeby mediów społecznościowych.

Zdobyte umiejętności będą mogły zostać wykorzystane, jako prawdziwa siła napędowa dla biznesu! Dzięki praktycznemu wymiarowi szkolenia uczestnicy będą w stanie błyskawicznie wdrożyć nowe umiejętności, co z kolei otworzy drzwi do zdobywania nowych klientów. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający aktywny udział w naszym inspirującym szkoleniu.


Czekają nagrody
dla laureatów

Nagrody dla sprzedawców

Sprzedawcy, którzy w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Sprzedawcy Roku 2024 w mieście lub powiecie
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety oraz w galerii laureatów w internecie
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu online poświęconym promocji placówki handlowej w mediach społecznościowych

Pięciu sprzedawców, którzy zajmą miejsca od 1 do 5 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów, otrzyma główne nagrody:

 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu, w którym nagrodą jest samochód - Peugeot 208
 • dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA

Awans do ogólnopolskiego finału, w którym nagrodą jest samochód, zdobędą także sprzedawcy, którzy zajmą miejsca od 6 do 10 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów.

Sprzedawca, który zdobędzie najwięcej głosów w naszym województwie, otrzyma główny tytuł Sprzedawca Roku, prezentację w specjalnym dodatku do gazety, dwuosobowe zaproszenie na wielką, ogólnopolską galę plebiscytu Mistrzowie Handlu oraz statuetkę i dyplom wręczane podczas gali.


Nagrody dla florystów

Floryści, którzy w każdym mieście lub regionie naszego województwa zdobędą najwięcej głosów, otrzymają:

 • tytuł Florysty Roku w mieście lub regionie
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety oraz w galerii laureatów w internecie
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu online poświęconym promocji placówki handlowej w mediach społecznościowych
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu, w którym nagrodą jest samochód Peugeot 208
 • dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA

Florysta, który zdobędzie najwięcej głosów w województwie, otrzyma główny tytuł Florysta Roku, prezentację w specjalnym dodatku do gazety, dwuosobowe zaproszenie na wielką, ogólnopolską galę plebiscytu Mistrzowie Handlu oraz statuetkę i dyplom wręczane podczas gali.

Ogólnopolski finał głosowania na sprzedawców i florystów

W ogólnopolskim finale weźmie udział dziesięciu sprzedawców z każdego województwa oraz laureaci tytułu Florysta Roku z regionów. Wszyscy kandydaci z równymi szansami rozpoczną nową walkę o głosy. Główną nagrodą będzie samochód Peugeot 208.

Dodatkowo dziewięciu laureatów finału ogólnopolskiego, którzy zajmą w nim miejsca od 2 do 10, zdobędzie vouchery dla dwóch osób na wycieczkę i wczasy w Grecji.


Nagrody w wojewódzkiej kategorii
Pośrednik Nieruchomości Roku

Pośrednik nieruchomości, który w naszym województwie zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma:

 • tytuł Pośrednik Nieruchomości Roku
 • dwuosobowe zaproszenie na wielką, ogólnopolską galę plebiscytu Mistrzowie Handlu
 • dyplom i statuetkę wręczane podczas gali
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu online poświęconym promocji w mediach społecznościowych
 • dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA

Pośrednicy nieruchomości, którzy w naszym województwie zajmą drugie i trzecie miejsce, otrzymają:

 • dyplomy
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety oraz w galerii laureatów w internecie
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu online poświęconym promocji w mediach społecznościowych

Pośrednik nieruchomości, który w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma tytuł Pośrednika Nieruchomości Roku w skali kraju, dyplom i główną statuetkę wręczane podczas gali oraz nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

Dodatkowo dwóch laureatów ogólnopolskiego finału, którzy zajmą w nim drugie i trzecie miejsce, zdobędzie vouchery dla dwóch osób na wycieczkę i wczasy w Grecji.

Nagrody dla sklepów w kategoriach powiatowych

Właściciele sklepów, butików oraz kwiaciarni, które w każdym mieście, powiecie lub regionie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Sklep Roku, Butik Roku lub Kwiaciarnia Roku w mieście, powiecie lub regionie
 • dyplom przygotowany do ekspozycji w placówce handlowej
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety oraz w galerii laureatów w internecie
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu online poświęconym promocji placówki handlowej w mediach społecznościowych
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu

Dodatkowo właściciele sklepów, butików i kwiaciarni, które zdobędą najwięcej głosów w województwie wśród zwycięzców z miast i powiatów otrzymają główne nagrody w województwie:

 • tytuł i statuetkę Sklep Roku, Butik Roku lub Kwiaciarnia Roku w województwie
 • dwuosobowe zaproszenie na wielką, ogólnopolską galę plebiscytu Mistrzowie Handlu
 • promocję na Facebooku prezentującą sklep, butik lub kwiaciarnię jako zwycięzcę plebiscytu w województwie
 • vouchery na reklamę o wartości 5000 złotych

Nagrody dla sklepów w kategoriach wojewódzkich

Właściciele sklepów, które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkich kategoriach Salon Optyczny Roku, Sklep z zabawkami i artykułami dziecięcymi Roku, EKO Sklep Roku, Jubiler Roku oraz Sklep Roku - Dom i Ogród otrzymają:

 • tytuł zwycięzcy w danej kategorii
 • dwuosobowe zaproszenie na wielką, ogólnopolską galę plebiscytu Mistrzowie Handlu
 • wręczane podczas gali statuetkę i dyplom, przygotowany do ekspozycji w placówce handlowej
 • promocję na Facebooku prezentującą sklep jako zwycięzcę plebiscytu w województwie
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu online poświęconym promocji placówki handlowej w mediach społecznościowych
 • vouchery na reklamę w gazecie, w naszym serwisie internetowym lub w serwisie www.naszemiasto.pl o wartości 5000 złotych
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu

Właściciele sklepów, które w wojewódzkich kategoriach plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplom
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu online poświęconym promocji placówki handlowej w mediach społecznościowych

Ogólnopolski finał głosowania na sklepy

Właściciele butików, kwiaciarni oraz sklepów, którzy w finale ogólnopolskim w każdej kategorii plebiscytu zajmą pierwsze miejsce otrzymają:

 • główny tytuł ogólnopolskiego zwycięzcy plebiscytu
 • dyplom i główną statuetkę wręczaną podczas ogólnopolskiego gali plebiscytu w Warszawie
 • nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

__________

Informacji o akcji udziela:
Aleksandra Grześkiewicz
tel. 513 585 314
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gk24.pl Głos Koszaliński