MISTRZOWIE URODY. Poznaliśmy laureatów z miast i powiatów! Już w poniedziałek o 12.00 start kolejnego, wojewódzkiego etapu głosowania

Akcja specjalna Mistrzowie Urody 2024
Nowa edycja wielkiego plebiscytu branży Beauty i Zdrowie & Fitness rozpoczęta! Zapraszamy do zgłaszania fryzjerów, kosmetyczek, stylistek paznokci oraz innych specjalistów od urody. Na zwycięzców czekają statuetki i nagrody finansowe, które zostaną wręczone podczas wielkiej gali Mistrzów Urody. Już po raz kolejny Ekspertem Plebiscytu Mistrzowie Urody jest Michał Łenczyński, założyciel organizacji Beauty Razem, lider i autorytet w branży beauty w Polsce.
Wybierz kategorię
KLIKNIJ i GŁOSUJ
Barber Roku
Make-up Artist Roku
Linergistka Roku
Stylistka Rzęs i Brwi Roku
Stylistka Mody Roku
Kosmetolog Roku
Podolog Roku
Mistrz Tatuażu Roku
KLIKNIJ i GŁOSUJ
w kategoriach
Zdrowie & Fitness
Trener Personalny Roku
Masażysta Roku
Dietetyk Roku

____________________

KLIKNIJ i zobacz wyniki
w miastach i powiatach
Fryzjer Roku
Kosmetyczka Roku
Stylistka Paznokci Roku
Salon Fryzjerski Roku
Studio Urody Roku

____________________

Patronem plebiscytu Mistrzowie Urody 2024 jest ogólnopolski serwis internetowy www.stronakobiet.pl

____________________

KLIKNIJ i ZOBACZ
emocje na start akcji
Mistrzowie Urody 2024!

____________________

Mistrzowie Urody to największy w Polsce plebiscyt w branży beauty, który w naszym województwie jest prowadzony przez "Głos Koszaliński", "Głos Szczeciński" i serwis www.naszemiasto.pl. Od ponad dziesięciu lat głosami klientów przyznawane są nagrody w wielu kategoriach, najpierw na szczeblu miast i powiatów, później województwa, a w końcu w wielkim ogólnopolskim finale.

- Bardzo nas cieszy, że po raz kolejny organizujemy Plebiscyt Mistrzowie Urody we współpracy z Michałem Łenczyńskim, założycielem społeczności i organizacji Beauty Razem, liderem i autorytetem w branży beauty w Polsce - przyznaje Anna Geisler, koordynatorka plebiscytu. - Wspólnie zaplanowaliśmy akcję tak, aby była dla branży jak najlepszą okazją do promocji - zarówno w naszych dziennikach i serwisach, jak i w mediach społecznościowych - dodaje.

Beauty Razem to najaktywniejsza w Polsce społeczność skupiająca około 100 tysięcy właścicieli salonów beauty i specjalistów wielu dziedzin urody. Jako organizacja zapewnia członkom pełne wsparcie biznesowe, prawne i marketingowe, by maksymalizując zyski osiągali zawodowe i życiowe spełnienie.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 14 września na głównej scenie podczas Beauty Forum & Hair - największych w Polsce targów branży beauty. Dodatkowo laureaci plebiscytu w każdej kategorii z każdego województwa zostaną zaproszeni na ekskluzywną imprezę branżową.

Kategorie i etapy
plebiscytu

Osobno w miastach i powiatach naszego województwa zostaną przyznane tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Stylistka Paznokci Roku oraz Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody Roku. Laureaci w każdej z tych kategorii, poza tytułami i nagrodami, zdobędą także awans do drugiego etapu głosowania - wojewódzkiego finału.

Niezależnie od głosowania w miastach i powiatach, zostaną przyznane nagrody w wojewódzkich kategoriach plebiscytu Linergistka Roku, Stylistka Rzęs i Brwi Roku, Kosmetolog Roku, Podolog Roku, Make-up Artist Roku, Stylistka Mody Roku i Barber Roku oraz w specjalnej kategorii Mistrz Tatuażu Roku.

Ważną częścią plebiscytu będzie także głosowanie w wojewódzkich kategoriach z zakresu Zdrowie & Fitness, w których zostaną przyznane tytuły Trener Personalny Roku, Masażysta Roku oraz Dietetyk Roku.

Zwycięzcy z naszego województwa w każdej kategorii awansują do ogólnopolskiego finału. Powalczą w nim o tytuły najpopularniejszych w branży w całym kraju oraz główne nagrody finansowe w wysokości 5000 złotych. Wszyscy uczestnicy finału (zwycięzcy z województw w każdej kategorii), odbiorą nagrody podczas gali plebiscytu na targach Beauty Forum & Hair, a później zostaną zaproszeni na ekskluzywną imprezę - Party Mistrzów Urody 2024.

!!Nowe kategorie!!
Podolog i Stylistka Mody Roku

W tym roku - na prośbę branży beauty - dodaliśmy do naszego plebiscytu dwie nowe kategorie. Pierwszą z nich jest Podolog Roku, bo jak zauważają eksperci z branży z roku na rok przybywa klientów poszukujących fachowej pielęgnacji stóp. Drugą nowością będzie kategoria Stylistka Mody Roku. - Chcemy wyróżnić i zaprezentować osoby, które na co dzień rewolucjonizują zawartość szaf pań i panów. Sprawiają, że czują się oni piękniej i pewniej. Do tej kategorii można zgłosić więc zarówno stylistów, jak i... pomysłowe krawcowe - podpowiada Anna Geisler.

Wielka promocja
na Facebooku i nie tylko

Plebiscyt Mistrzowie Urody gwarantuje wielką promocję dla jego uczestników. W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować w gazecie, w naszym serwisie oraz przede wszystkim na naszym fanpage'u na Facebooku oraz na fanpage'ach miejskich i powiatowych serwisów www.naszemiasto.pl. Posty zobaczą tysiące osób zainteresowanych tematyką urody.

Po zakończeniu głosowania do gazety zostanie dołączony specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy wszystkich laureatów w każdej kategorii i salony, które zdobędą najwięcej głosów. Dołączeniu dodatku będzie towarzyszyć intensywna kampania promocyjna i z pewnością stanie się on przewodnikiem po branży Beauty w naszym województwie.

Nagrodami dla właścicieli salonów i studiów urody są także vouchery do wykorzystania na kampanię reklamową na łamach gazety, na stronach naszego serwisu lub na stronach serwisu www.naszemiasto.pl.

Szkolenia dla laureatów

Niezwykle wartościową nagrodą dla laureatów akcji Mistrzowie Urody będzie zaproszenie do udziału w szkoleniu online, którego tematem będzie skuteczna i efektywna obecność w mediach społecznościowych. Program szkolenia obejmie szereg tematów, w tym strategie promocji na Instagramie i TikToku. Uczestnicy dowiedzą się, jak efektywnie zarządzać fanpage'em, jak maksymalizować zasięgi oraz jak skutecznie wykorzystać reklamę na Facebooku. Nasi doświadczeni eksperci podzielą się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi tworzenia zróżnicowanego contentu oraz zaprezentują konkretne pomysły i inspiracje.

Gala plebiscytu
na Beauty Forum & Hair
i Party w Warszawie

Tegoroczna edycja plebiscytu będzie miała absolutnie wyjątkowe zakończenie i podsumowanie. Wszyscy zwycięzcy, w każdej kategorii, z każdego województwa, odbiorą nagrody podczas gali plebiscytu na głównej scenie targów Beauty Forum & Hair w Warszawie, w kulminacyjnym punkcie gali zostaną wręczone główne nagrody dla zwycięzców ogólnopolskiego finału plebiscytu.

Beauty Forum & Hair to największe targi branży beauty w Polsce, które co roku przyciągają tysiące profesjonalisów z całego kraju. Podczas imprezy organizowane są mistrzostwa, konkursy i pokazy, a spotkania na targach są okazją do nawiązania kontaktów i relacji biznesowych.

Po uroczystości na targach wszyscy laureaci zostaną zaproszeni na ekskluzywną imprezę - Party Mistrzów Urody. To będzie spotkanie w doskonałej atmosferze, ze smacznym poczęstunkiem i dobrą zabawą. Zarówno na uroczyste rozdanie nagród jak i Party laureaci oczywiście będą mogli przyjść z osobą towarzyszącą.

Obszerna relacja wideo z ogólnopolskiej gali i galeria zdjęć z uroczystości zostaną opublikowane w serwisach internetowych dzienników regionalnych w całej Polsce.

Nagrody dla laureatów

Nagrody dla fryzjerów, kosmetyczek i stylistek paznokci
w etapie powiatowym

Fryzjerzy, kosmetyczki i stylistki paznokci, którzy w miastach i powiatach zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Fryzjera Roku, Kosmetyczki Roku lub Stylistki Paznokci Roku w mieście lub powiecie
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku "Mistrzowie Urody", który po zakończeniu głosowania będzie dołączony do całego nakładu gazety
 • zaproszenie do udziału w szkoleniu dotyczącym obecności firmy w mediach społecznościowych
 • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu

_________________

Nagrody w wojewódzkim finale kategorii powiatowych

Fryzjer, kosmetyczka i stylistka paznokci, którzy w finale wojewódzkim zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • wojewódzkie tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku i Stylistka Paznokci Roku
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • zaproszenie na galę plebiscytu na targach Beauty Forum & Hair w Warszawie
 • statuetkę i dyplom wręczane na scenie podczas gali w Warszawie

 • zaproszenie na Party Mistrzów Urody po gali w Warszawie
 • prezentację z rozmową w dodatku do gazety "Mistrzowie Urody"
 • nagrodę finansową w wysokości 1500 złotych

Fryzjerzy, kosmetyczki i stylistki paznokci, którzy w finale wojewódzkim zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplom potwierdzający zdobycie miejsca w finale wojewódzkim plebiscytu
 • prezentację z rozmową w dodatku "Mistrzowie Urody"
 • nagrodę finansową w wysokości 500 złotych

_________________

Nagrody w ogólnopolskim finale kategorii powiatowych

Fryzjer, kosmetyczka i stylistka paznokci, którzy w finale ogólnopolskim plebiscytu zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuły Fryzjer Roku Polski 2024, Kosmetyczka Roku Polski 2024 i Stylistka Paznokci Roku Polski 2024
 • główne statuetki wręczane w najważniejszym momencie gali na targach Beauty Forum & Hair w Warszawie
 • nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

_________________

Nagrody dla laureatów w wojewódzkich kategoriach plebiscytu

Zwycięzcy w wojewódzkich kategoriach Linergistka Roku, Makeup Artist Roku, Stylistka Rzęs i Brwi Roku, Kosmetolog Roku, Barber Roku, Podolog Roku, Stylistka Mody Roku, Mistrz Tatuażu Roku oraz Trener Personalny Roku, Masażysta Roku i Dietetyk Roku zdobędą:

 • tytuł zwycięzcy w danej kategorii
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • zaproszenie na galę plebiscytu na targach Beauty Forum & Hair w Warszawie
 • statuetkę i dyplom wręczane na scenie podczas gali w Warszawie
 • zaproszenie na Party Mistrzów Urody po gali w Warszawie
 • prezentację z rozmową w dodatku do gazety "Mistrzowie Urody"
 • zaproszenie do udziału w szkoleniu dotyczącym obecności firmy w mediach społecznościowych
 • nagrodę finansową w wysokości 1500 złotych

Laureaci drugiego i trzeciego miejsca w tych kategoriach otrzymają:

 • dyplomy
 • prezentację z rozmową w dodatku do gazety "Mistrzowie Urody"
 • zaproszenie do udziału w szkoleniu dotyczącym obecności firmy w mediach społecznościowych

_________________

Nagrody w ogólnopolskim finale kategorii wojewódzkich

W finale ogólnopolskim wojewódzkich kategorii plebiscytu zwycięzcy, którzy zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuły zwycięzcy w danej kategorii w skali Polski
 • główne statuetki wręczane w najważniejszym momencie gali na targach Beauty Forum & Hair w Warszawie
 • nagrody finansowe w wysokości 5000 złotych

_________________

Nagrody dla salonów fryzjerskich i studiów urody w etapie powiatowym

Salony Fryzjerskie i Studia Urody z każdego miasta i powiatu, które otrzymają najwięcej głosów zdobędą:

 • tytuł Salonu Fryzjerskiego Roku lub Studia Urody Roku w mieście lub powiecie
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku "Mistrzowie Urody", który po zakończeniu głosowania będzie dołączony do całego nakładu gazety
 • zaproszenie do udziału w szkoleniu dotyczącym obecności firmy w mediach społecznościowych
 • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu

_________________

Nagrody w wojewódzkim finale głosowania na salony fryzjerskie i studia urody

Właściciele salonów fryzjerskich i studiów urody, które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim finale plebiscytu otrzymają:

 • najważniejsze, wojewódzkie tytuły Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody Roku
 • awans salonu lub studia urody do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • zaproszenie na galę plebiscytu na targach Beauty Forum & Hair w Warszawie
 • statuetkę i dyplom wręczane na scenie podczas gali w Warszawie
 • zaproszenie na Party Mistrzów Urody po gali w Warszawie
 • prezentację z rozmową w dodatku do gazety "Mistrzowie Urody"
 • vouchery na reklamę o wartości 5000 zł

Właściciele salonów i studiów urody, które w wojewódzkim finale zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu
 • prezentację z rozmową w dodatku "Mistrzowie Urody"

_________________

Nagrody w ogólnopolskim finale głosowania na salony fryzjerskie i studia urody

W finale ogólnopolskim salony fryzjerskie i studia urody, które zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuły Salon Fryzjerski Roku Polski 2024 lub Studio Urody Roku Polski 2024
 • główne statuetki wręczane w najważniejszym momencie gali na targach Beauty Forum & Hair w Warszawie
 • nagrody finansowe w wysokości 5000 złotych

Zobacz relację z gali poprzedniej edycji plebiscytu

_____________________

Informacji o akcji udziela:
Aleksandra Grześkiewicz
tel. 513 585 314
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na gk24.pl Głos Koszaliński