Młodzież z Białogardu z nagrodami za taniec

(qba)
Młodzi tancerze z grupy tanecznej FitDance, działającej przy Młodzieżowym Domu Kultury w Białogardzie, brali udział w Mikołajkowym Turnieju Tańca w Myśliborzu. Spisali się doskonale. Zdobyli sporo nagród i wyróżnień w swoich kategoriach wiekowych.

Para Sebastian Pazdecki i Magdalena Gromadzka zdobyli medal złoty i srebrny w kategorii 12-13 lat. W tej samej kategorii medal brązowy otrzymali Jakub Szymkiewicz i Milena Czyrkowska. W kategorii 14-15 lat medal złoty wytańczyła Aleksandra Zawiślak z nowo poznanym podczas turnieju partnerem z Myśliborza.

W tej kategorii medal srebrny zdobyli Sebastian Pazdecki i Dominika Panek, a brąz otrzymali Czesław Leuta i Klaudia Niedziela. Najmłodsi uczestnicy Paweł Kowalczyk i Aleksandra Roman w kategorii 8-9 lat wytańczyli medal brązowy. Wyróżnienia otrzymali tancerze w kategorii 10-11 lat. Dominik Czarnas i Julia Rydzak - finał V miejsce, Maciej Matkowski i Katarzyna Czapraga - finał VI miejsce oraz Maciej Matkowski i Aleksandra Brzezińska - wyróżnienie