Młyny Stoisław Koszalin - KPR Gminy Kobierzyce 22:21 [WIDEO]

red
Wiele radości sprawiły swoim sympatykom zawodniczki Młynów Stoisław Koszalin. W kolejnym meczu PGNiG Superligi Kobiet, koszaliński zespół ograł na swoim boisku niepokonaną do tej pory drużynę KPR Gminy Kobierzyce 22:21.

Pojedynek dostarczył ogromnych emocji. Do przerwy żadnej ze stron nie udało się wypracować kilkubramkowej przewagi i po pierwszych 30 minutach na tablicy wyników widniał rezultat 12:12. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Koszalinianki zapewniły sobie wygraną w ostatnich sekundach spotkania.

Młyny Stoisław Koszalin - KPR Gminy Kobierzyce 22:21 (12:12)