Młyny Stoisław Koszalin uległy KPR Gminy Kobierzyce 19:30 [WIDEO, ZDJĘCIA]

Radosław Brzostek
Młyny Stoisław Koszalin uległy KPR Gminy Kobierzyce 19:30
Młyny Stoisław Koszalin uległy KPR Gminy Kobierzyce 19:30 Radosław Brzostek
Zawodniczki Młynów Stoisław Koszalin przegrały we własnej hali mecz z drużyną KPR Gminy Kobierzyce 19:30 (10:15).
od 16 lat

Był to mecz 1/4 finału PGNiG Pucharu Polski. Przegrana w meczu oznacza, że Młyny Stoisław Koszalin odpadają z rozgrywek o Puchar.

Niestety, drużyna KPR Gminy Kobierzyce praktycznie przez całe spotkanie kontrolowała mecz. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:15 i ta różnica punktów otrzymywała się niemal przez całą drugą część meczu. W ostatnich minutach zawodniczki Kobierzyc pewnie trafiały do bramki koszalinianek, zwiększyły dystans i mecz zakończył się wynikiem 19:30.