MMTrendy za kierownicą: Volkswagen Koszalin w zespole siła

Artykuł sponsorowany
Ponownie znaleźli się w gronie najlepszych. Mowa o drużynie działu sprzedaży nowych samochodów osobowych w Volkswagenie Koszalin. Pod względem jakości obsługi klientów nie mają sobie równych.

Ten zespół to grupa młodych, ale doświadczonych osób. Łukasz Machocki, który czuwa nad działaniami zespołu, to kierownik z 12-letnim doświadczeniem. Karierę w Volkswagenie zaczynał 17 lat temu. Kilkukrotnie znalazł się w gronie dziesięciu najlepszych kierowników w Polsce, a ostatnie wyróżnienie z tytułu MASTER CLASS uzyskał za 2019 rok. Najbardziej doświadczonym, bo już od 12 lat pracującym sprzedawcą jest Piotr Wasiniewski, który wraz z Markiem Kobielą (sprzedawcą z ponad 7-letnim stażem) uzyskali tytuł VOLKSWAGEN DIPLOMA, czyli wyróżnienie dla najlepszych sprzedawców w Polsce!

- To cieszy, że nasz zespół jest w krajowej czołówce, jeśli chodzi o jakość obsługi klienta. Zdobyte certyfikaty, wyróżnienia, pozytywne opinie naszych klientów potwierdzają fakt, że wprowadzone przez nas działania, mające na celu podwyższenie standardów obsługi, przynoszą efekty - mówi Łukasz Machocki.

W salonie sprzedaży Volkswagen Koszalin pracuje 5 sprzedawców. Oprócz wymienionego Piotra Wasiniewskiego oraz Marka Kobieli są jeszcze: Marcin Nowak, który oprócz sprzedaży detalicznej zajmuje się także sprzedażą internetową głównie za pomocą portalu OTOMOTO.PL (volkswagenkoszalin.otomoto.pl), Tomasz Fleszar i Radosław Warmowski. Ten ostatni jest sprzedawcą flotowym specjalizujący się w sprzedaży aut do firm.

MMTrendy za kierownicą: Volkswagen Koszalin w zespole siła
Bartosz Orłowski

Ubezpieczenia od najlepszych

Skoro mowa o autach, nie można pominąć tak ważniej kwestii jak odpowiednie ubezpieczenie pojazdu. A tym od ponad 10 lat zajmuje się Anna Lamczyk. Zdobyte doświadczenie oraz staż pracy powodują, że dopasowuje ubezpieczenie adekwatne do potrzeb każdego klienta.

Anna Lamczyk, oprócz oferowania usług w ramach Volkswagen Financial Service, współpracuje również z największymi firmami ubezpieczeniowymi na świecie, a także jest odpowiedzialna za przedłużenie gwarancji pojazdów. Jeśli ubezpieczenie - to tylko w salonie Volkswagen Koszalin!

MMTrendy za kierownicą: Volkswagen Koszalin w zespole siła
Bartosz Orłowski

Mocno zaznaczona obecność w sieci

Pieczę nad social media salonu sprawuje natomiast Patrycja Durek, asystentka działu sprzedaży, która współtworzy treści i prowadzi kanały społecznościowe: m.in. na portalu Facebook (profil można znaleźć pod nazwą: vwkoszalin) czy Instagramie (vw_koszalin). Obydwa profile to nie tylko źródło cennych informacji, takich jak: aktualne promocje czy oferty specjalne, ale także pokazujące codzienną pracę całego zespołu, często od kuchni. Z pewnością warto je obserwować i dodać do „ulubionych”.

Działalność pozasprzedażowa

Koszaliński salon sprzedaży samochodów marki Volkswagen to nie tylko prężnie działający dealer aut renomowanej marki, ale także firma wspierająca akcje charytatywne, społeczne i sportowe.

Na koncie zespołu sprzedażowego jest cykl artykułów na łamach prasy ze znakomitą, światowej klasy lekkoatletką Małgorzatą Hołub-Kowalik, a także sesja zdjęciowa ze znanym kulturystą, wielokrotnym zdobywcą mistrzowskich tytułów- Arkadiuszem „Arni” Demidowiczem. Salon wspiera także piłkarki ręczne z klubu Młyny Stoisław Koszalin oraz Klub Młodych Pływaków ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Koszalinie.

MMTrendy za kierownicą: Volkswagen Koszalin w zespole siła
Bartosz Orłowski

Volkswagen Koszalin jest też sponsorem zlotu garbusów, który odbywa się w Niechorzu i który co roku przyciąga coraz większe rzesze fanów tego modelu.

Nowe auta

Salon Volkswagen Koszalin to przede wszystkim samochody, a tych nie brakuje. Szeroka oferta salonu oferująca m.in. najmniejszy model Volkswagena czyli VW UP! popularne SUV-y (T-Cross, T-Roc, Tiguan) oraz znane wszystkim modele jak: Golf, Passat czy Polo, powoduje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli dodać do tego atrakcyjne formy finansowania samochodu, jakie oferuje Volkswagen Bank Polska, i profesjonalną obsługę, to wybór samochodu marki Volkswagen zdaje się być najlepszą decyzją.

MMTrendy za kierownicą: Volkswagen Koszalin w zespole siła
Bartosz Orłowski

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gk24.pl Głos Koszaliński